Ko’p sonli o’quvchilarning talab va takliflarini inobatga olgan holda ro’yxatdan o’tish jarayoni 10-aprel kuni soat 24:00ga qadar davom etadi. Birinchi bosqich test sinovlari 11-aprel kuni soat 00:00dan boshlab 24:00da tugatiladi. Natijalar 14-aprel kuni www.akss.uz saytda e’lon qilinadi.

Tanlov ishtirokchilari, savollardagi muammolar yuzasidan olim@akss.uz ga apellyatsiya tariqasida ro’yxatdan o’tgan pochtangizdan kirib xat yozing. Sizga test savollarni tuzgan mas’ul shaxslar soat 9.00-17.00gacha 12-13 aprel kunlari javob berishadi. Siz to’plangan umumiy ballar esa shu masalalarni hal qilgandan keyin, ya’ni 14 aprelda e’lon qilinadi www.akss.uz saytda.

 

«Muhammad al- Xorazmiy izdoshlari» ko‘rik-tanlovining 2- bosqichi haqida ma‘lumot va ishtirokchilar ro‘yxati

2019 yil 18 may soat 900 da «Muhammad al- Xorazmiy izdoshlari» ko‘rik- tanlovining ikkinchi (mintaqaviy) bosqichi bo‘lib o‘tadi. Birinchi bosqichda 80 va undan yuqori ball olgan ishtirokchilar Muhammad al- Xorazmiy nomidagi Toshkent Axborot texnologiyalari universitetida va uning Samarqand, Farg‘ona, Urganch, Qarshi va Nukus shaharlaridagi filiallarida bo‘lib o‘tadi. Ishtirokchilar mazkur belgilangan mintaqalarda ishtirok etishi uchun shaxsni tasdiqlaydigan xujjat asl nusxasi (pasport yoki tug‘ilganlik guvohnoma), shuningdek tegishli umumiy o‘rta maktab tomonidan berilgan (10-11 sinfda o‘qiyotkanligi to‘g‘risida) ma’lumotnoma bilan ishtirok etishlari talab etiladi.

Ko‘rik tanlovning nizomiga muvofiq maktablarning 8, 9 sinf o‘quvchilari va lisey-kollejlarda tahsil olayotgan o‘quvchilar tanlovda ishtirok etishlari mumkin emas.

 

 

 

 

С учетом требований и предложений большого количества учеников, процесс прохождения регистрации продлится до 10 апреля 24:00. Первый этап тестирования начнётся 11 апреля с 00:00 до 24:00 часов. Результаты тестирования будут опубликованы 14 апреля на сайте www.akss.uz.

Уважаемые учащиеся, если у вас появились какие-либо вопросы, касательно тестовых заданий, пожалуйста, напишите письмо в виде апелляции на olim@akss.uz. Ответственные лица за составление тестовых заданий будут отвечать на все ваши вопросы c 9.00 до 17.00 часов 12 и 13 апреля. Общий набранный Вами балл будет опубликован 14 апреля на сайте www.akss.uz, после рассмотрения всех Ваших вопросов

Сведения о проведении 2 тура конкурса “Последователей Мухаммада аль-Хоразми” и список участников

18 мая 2019 года в 900 часов будет проходить 2 тур конкурса “Последователей Мухаммада аль-Хоразми”, который пройдёт в Ташкентском университете информационных технологий имени Мухаммада аль-Хоразми и его филиалах, расположенных в городах:  Самарканде, Фергане, Ургенче, Карши и Нукусе. В них будут принимать участники 1 тура набравшие 80 балов и выше. Для допуска к участию требуется предоставить подлинный документ подтверждающую личность участника (паспорт или свидетельство о рождении), а также подлинная справка с общеобразовательной школы (об обучении участника в 10 или в 11 классе).

Не могут принимать участие учащиеся 8, 9 классов, а также учащиеся средних специальных профессиональных образовательных заведений (колледж, лицей), согласно “Положению” конкурса.

 

Ko’rik tanlovning 2-bosqichida Toshkent shahri, Toshkent viloyati, Sirdaryo viloyatidan ishtirok etadigan o‘quvchilar
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti bo’lib o’tadi.
Список учащихся города Ташкента, Ташкентской и Сырдарьинской областях, допущенных ко 2 туру конкурса
“Последователей Мухаммада аль-Хоразми”, который будет проходить в Ташкентском университете информационных технологий имени Мухаммада аль-Хоразми.

Passport / Tug’ilganlik guvohnomasi raqami Ismi
Имя
Familiyasi
Фамилия
Otasining ismi
Имя отца
Е-mail pochta
Е-mail почта
Hudud
Регион
Maktab nomi/manzili
Название школы / адрес
MAT
МАТ
FIZ
ФИЗ
INF
ИНФ
Umumiy ball
Общий балл
1 1 II-TN0200699 Нодира Саъдуллаева Ходжабаевна sadullayeva_nodira@mail.ru Toshkent sh Ташкент Чиланзарский район 16 квартал школа №195 10 10 8 93,33
2 2 AC0755842 behzod olimov ziyodullo behzodbek.olimov@mail.ru Toshkent sh Yakkasaroy tumani 319-maktab 10 8 8 86,67
3 3 AB8080289 Asadbek Axrorov Ravshanovich asad.lion.0607@mail.ru Toshkent sh Al-Xorazmiy nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab 10 8 8 86,67
4 4 AB9525718 Laziz Abdullaev O’tkir o’g’li labdullaev02@mail.ru Toshkent sh Muhammad al-Xorazmiy nomidagi informatsion texnologiyalariga oid fanlarni chuqurlashtirib o’tishga ixtisoslashtirilgan maktab 9 8 8 83,33
5 5 AC1212149 Abdilaziz Toshtemirov Baxtiyor o’g’li abdulaziztoshtemiroff@gmail.com Toshkent sh Mirzo Ulugbek Tumani, Muhammad al-Xorazmiy 9 8 8 83,33
6 6 AC1498048 Ibrohim Sobirov Hikmatjon o’g’li sobirovibrohim2002@mail.ru Toshkent sh M.Ulug’bek tumani al-Xorazmiy nomli maktab 9 8 8 83,33
7 7 I-AN0255819 Muhammadjon Latifov Axmadjon o’g’li akhrorbek1717@gmail.com Toshkent sh Oltinko’l tumanidagi 28-davlat ixtisoslashtirlgan maktab-internati 9 8 8 83,33
8 8 АС1694701 Умид Мустафаев Абдували угли matchonov@mail.ru Toshkent sh Мухаммад ал-Хоразмий 9 9 7 83,33
9 9 AB7619127 Хасан Газиев Эльмурод угли super.xasan.04@mail.ru Toshkent sh Учтепинский район школа номер 238 9 5 10 80,00
10 10 AC1496616 Sa’dulla Muradov Ilhom o’g’li muradovkhayot8868@gmail.com Toshkent sh Toshkent shahar, Mirzo Ulug’bek tumani, daha QORASUV-1 9 8 7 80,00
11 11 AB6710716 Амир Хашимов Азизович amir.khashimov.01@mail.ru Toshkent sh Мирабадский район Чехова 23 школа №60 имени Гете 9 7 8 80,00
12 12 AA2121346 Abduraxim Xamraqulov Abdumutolib abdurahim.hamraqulov@mail.ru Toshkent 9-maktab 8 9 9 86,67
13 13 AC0261140 Javoxirxon Isoqjonov Dadaxon o’g’li isakhanovjavohir@gmail.com Toshkent Toshkent viloyati Bekobod tumani 1-umumta’lim maktabi 8 9 9 86,67
14 14 AB9069072 Zuhriddin Musabayev Muhammad oʻgʻli zuhriddin.musabayev.02@mail.ru Toshkent Bekobod shahar Shahriobod 27 , 3- umumiy oʻrta taʼlim maktabi 10 8 8 86,67
15 15 AB7996440 Muhammadali Niyozaliyev Ulug`bek o`g`li muhammadaliniyozaliyev7@gmail.com Toshkent Parkent tumani 5-IDUM 8 8 8 80,00
16 16 AB6089017 Nuriddin Qurbonboyev Erkin o’g’li zuxramavlyanova@gmail.com Toshkent Bekobod shahar 65-kvartal 9-maktab 10 6 8 80,00
17 17 AB9100468 Asilbek Keldibayev O’tkir o’g’li nuriddinqurbonboyev@mail.ru Toshkent Bekobod shahar 65-kvartal 9- maktab 9 6 9 80,00
18 18 AB7234418 Isfandiyor Sultonov Farxodjon o’g’li isfandiyorsultonov18@mail.ru Toshkent Tashkent viloyati Bekobod shahar 16-umumta’lim maktabi 9 7 8 80,00
19 19 AC0696421 Sarvinoz Turopova Ulug‘bek qizi elyorxatamov87@gmail.com Sirdaryo oqoltin tumani 10-maktab 9 7 9 83,33
20 20 II-SR0060206 SHarof Rashidov Qambar o‘g‘li oqoltin10makta@umail.uz Sirdaryo Oqoltin tumanidagi 10-maktab 10 6 9 83,33
21 21 AC0543424 Azizbek Mirsaidov Rayimjon itsmirsaidov@gmail.com Sirdaryo Xorijiy tillarga ixtisoslashtirilgan maktab internat 7 7 10 80,00
22 22 AC1469466 Asadbek Raimberdiyev Sherzod o’g’li Samandarsherzodovich@gmail.com Sirdaryo Sirdaryo tumani 43-umumta’lim maktabi 10 4 10 80,00

Ko’rik tanlovning 2-bosqichida Andijon, Namangan, Farg‘ona viloyatlaridan ishtirok etadigan o‘quvchilar
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti Farg‘ona filialida bo’lib o’tadi.
Список учащихся Андижанской, Наманганской и Ферганской областях, допущенных ко 2 туру конкурса
“Последователей Мухаммада аль-Хоразми”, который будет проходить в Ферганском филиале Ташкентского университета информационных технологий имени Мухаммада аль-Хоразми.

Passport / Tug’ilganlik guvohnomasi raqami Ismi
Имя
Familiyasi
Фамилия
Otasining ismi
Имя отца
Е-mail pochta
Е-mail почта
Hudud
Регион
Maktab nomi/manzili
Название школы / адрес
MAT
МАТ
FIZ
ФИЗ
INF
ИНФ
Umumiy ball
Общий балл
23 1 AC1729802 Nabiyeva Irodaxon Asilbek qizi azizbek686794@mail.uz Andijon Andijon viloyati Baliqchi tumani Chinobod shaharchasi 12-DIMI 9 9 10 93,33
24 2 II-AN0263397 Abdurahim Abduqahhorov Abdusalim o’g’li xaitovs2050@gmail.com Andijon Andijon viloyat, Asaka tumani, 11-DIMI 10 7 9 86,67
25 3 AB6243235 Sanjarbek Mamayunusov Abdulla o’g’li sanjarbek799@yandex.ru Andijon Marhamat tumani Al-Buxoriy, 3-Ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab internati 9 9 8 86,67
26 4 I I-AN0239149 Gullola Turg’unova Maxammadjon qizi ismoilturgunov98@mail.ru Andijon Baliqchi tumani 38-davlat ixtisoslashtirilgan maktab internati 9 8 9 86,67
27 5 AB8903286 Isroiljon Abduvahobov Ikromjon aisroiljon1289@gmail.com Andijon Shahrixon tumani Nazarmahram M.F.Y 44-IDUM 8 8 9 83,33
28 6 AB7544556 Izzatillo Jo’raboyev Ma’murjon izzatillojuraboev7959@gmail.com Andijon Oltinko’l tumani 28-davlat ixtisoslashtirilgan maktab internati 10 6 9 83,33
29 7 Il-AN 0231218 Nuriddin Uraimov Obidjon o’g’li zulfiya7272@umail.uz Andijon Shahrixon tumani 44-IDUM 10 5 10 83,33
30 8 AC0221072 Shohruhbek Hasanboyev Akmaljon o’g’li gulnoraabdullayeva@bk.ru Andijon Andijon viloyati Baliqchi tumani Avesto MFYga qarashli 50-umumiy orta ta’lim maktabi 10 6 9 83,33
31 9 II-AN0255699 Abdujalol Erkinov Mahmudjon baxtiyorbahodirov22@gmail.com Andijon Andijon tumani 36-IDUMI 8 8 9 83,33
32 10 AB7045606 Sunnatullo Erkinjonov Habibullo o’g’li erkinjonovsunnatullo@gmail.com Andijon Andijon viloyat Paxtaobod tuman 37-IDUM 9 6 10 83,33
33 11 AC 0229704 Alisher Voitov Abduvaxob nasibaxon1969@inbox.uz Andijon Asaka tuman Xonaqa MFY Yoshlik ko’cha 93-uy 9 6 9 80,00
34 12 II-AN 0230281 Xojimurod Abduxoliqov Mirzohidjon o`g`li xojimurod0404@mail.ru Andijon Shahrixon tuman 4-Davlat ixtisoslashtirilgan maktab internati 7 9 8 80,00
35 13 II-AN 0224986 Muhammadqodir Abdullajonov Muhtarjon o’g’li muhammadqodir2002@umail.uz Andijon Paxtaobod tumani 37-IDUM 8 8 8 80,00
36 14 I-TN0219907 Muhammadziyo Salohiddinov Shavkatbek muhammadziyo@inbox.uz Andijon Marhamat tumani 42-umumiy o’rta ta’lim maktabi 7 7 10 80,00
37 15 I-NA 0001188 Ulug’bek Mirzashukurov Mirzakarim Ulugbek52@inbox.ru Namangan Chust tuman 52-IDUM 10 9 9 93,33
38 16 I-NA 0001188 Nuriddinbek Obidjonov G’ulomjon nuriddin52@mail.ru Namangan Chust tuman 52-IDUM 10 9 9 93,33
39 17 AC1662623 Akbarali Odilxanov Yusufxon o’g’li akbarali.odilxanov.03@bk.ru Namangan Namangan shahar 2-DIMI 10 7 10 90,00
40 18 AC0289071 Usmonxon Mavlonov Tohirxon o’g’li usmonxonmavlonov@gmail.com Namangan Namangan shahar, M.Muradov 101-uy,2-DIMI 10 8 9 90,00
41 19 AB7268547 Bobur Mahamadaliyev Jahongir o’g’li Boburmirzo1907@mail.ru Namangan chortoq tuman 5-DIMI 9 9 8 86,67
42 20 AC1690215 Amirxon Jamoldinov Amondin o’g’li amirxondimi@umail.uz Namangan Namangan viloyati Pop tumanidagi 16-sonli DIMI 9 9 8 86,67
43 21 AC1483024 Shoxabbos Usmonov Eldor o’g’li shoxabbos.usmonov.02@inbox.ru Namangan Namangan shahar 2-DIMI 9 9 8 86,67
44 22 AB9058749 Saloxiddin Abduraximov Xabibullo o’g’li saloxiddin16-dimi@umail.uz Namangan Pop tumani 16-dimi 9 7 10 86,67
45 23 AB8704511 Oybek Isroilov Qaxramon o’g’li Abdulbositegamberdiyev@mail.ru Namangan Namangan shahar 1-IDUMI 10 7 8 83,33
46 24 AB 6872237 Sarvar Mirzaxakimov Mirzaodil Ulugbek52@inbox.ru Namangan Chust 52-IDUM 9 7 9 83,33
47 25 AB7971710 Ismoil Tursunov Akmaljon o’g’li ismoil.tursunov.01@inbox.ru Namangan Namangan shahar 2-DIMI 9 6 10 83,33
48 26 AB7151154 Umidjon Mirdadayev odiljon ogli ShohruhbekIkromovich@mail.ru Namangan kosonsoy tumani 32 maktab 10 8 7 83,33
49 27 AB 8996869 Abdulaziz Abdusalomov Zokirjon o’g’li bestofthebest81600@gmail.com Namangan Namangan shahar 1-sonli IDUMI 9 7 8 80,00
50 28 AC1536774 Abdurahmon Ummataliyev Javlonbek o’g’li kosimov35@inbox.uz Namangan Chortoq tumani 5 sonli maktab internat 8 8 8 80,00
51 29 AB7638732 Azimjon Abdullayev Adhamjon oʻgʻli azimjonabdullayev13@mail.ru Namangan Chortoq tuman 5-sonli maktab internat 10 6 8 80,00
52 30 AB6480680 Sanjar Nabijonov Rashidjon o‘g‘li elsanjarbek@mail.ru Namangan Pop 16- DIMI 10 7 7 80,00
53 31 AB6978492 Ibrohim To’rayev Sobit o’g’li ibrohim.torayev.01@bk.ru Namangan Namangan shahar 2-DIMI 8 7 9 80,00
54 32 AB9204402 Axror Abdusamatov Akmaljon o`g`li axror16-dimi@umail.uz Namangan pop tumani 16-dimi 7 7 10 80,00
55 33 AB9228043 Ahmedov Adhamjon Akramjon o`g`li abbos16-dimi@umail.uz Namangan pop tumani 16-dimi 7 7 10 80,00
56 34 II-FR0286073 Raximjonov Diyorbek Tavakkal o’g’li Raximjonov_diyorbek@mayil.ru Farg’ona Bag’dod tumani Samarqand qishlog’i 5-maktab 10 9 9 93,33
57 35 AB6946825 Yoqubjon Isaqjonov Yorqinjon o`g`li Isaqjonov@mail.ru Farg’ona O`ZBEKISTON TUMANI 65-IDUMI 9 10 10 96,67
58 36 (AC1634855) Dilyora Turg’unboyeva Ikromjon qizi axrorpolatov@umail.uz Farg’ona Bag’dod tumani 22-umumiy o’rta ta’lim maktabi 10 9 10 96,67
59 37 AB7720828 Abdumalik Meliqoʻziyev Anvarjon meliqoziyevabdumalik@gmail.com Farg’ona Oʻzbekiston tumani 13- maktab 10 10 9 96,67
60 38 AB0185800 Baxtiyor Abdurasulov Akbarali o’g’li mahmudovamohira98@gmail.com Farg’ona Bag’dod tumani 12-maktab 10 8 10 93,33
61 39 AB7425705 To’ychiboy Nasibaliyev Baxodirjon o’g’li nasibaliyev2001@umail.uz Farg’ona O’zbekiston tumani 65-IDUMI 10 8 9 90,00
62 40 II-FR0283618 Bekzodjon Siddiqov Baxtiyorjon o’g’li yozyovon12@umail.uz Farg’ona Yozyovon tumani Eshonto’pi qishlog’i 10 8 9 90,00
63 41 AB 6665516 Alimuhammad Mo`minov Erkinjon o`g`li farvil1idumi@mail.ru Farg’ona Farg`ona shahar A.Navoiy ko`chasi 31-uy, 1-IDUMI 10 8 9 90,00
64 42 AC1573020 Asliddin Malikov Akmaljon o’g’li fax199986@gmail.com Farg’ona Rishton tumani Amirobod qishlog’i 33-maktab 10 9 8 90,00
65 43 I-FR 1210059 Sanobar Berdiyeva Sayfiddin qizi SanobarBerdiyeva@Inbox.uz Farg’ona Toshloq tumani16-o’rta ta’lim maktabi 10 8 9 90,00
66 44 AB8119977 Umidjon Pulatov Rustamjon o’g’li umidjonpulatov@umail.uz Farg’ona Qo’qon shahar Chorbog’ 17 10 10 7 90,00
67 45 II-FR0260762 Abdumannonova Mukammal Murodjon qizi mukammalabdumannonova010@mail.ru Farg’ona Bog’dod tumani 2-IDUM 10 8 9 90,00
68 46 AC 0118147 Ilxomjon Raximov Iqboljon o`g`li farvil1idumi@mail.ru farg’ona Farg`ona shahar A.Navoiy ko`chasi 31-uy, 1-IDUMI 10 8 9 90,00
69 47 AB6584006 Xomidov Muslimbek Mo’minjon o’g’li chetidumi@umail.uz Farg’ona chet tillarini o’qitishga ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 8 8 10 86,67
70 48 AB0926185 Komiljon Dehqonov Maxamat o’g’li Bogdodtxtb5@umail.uz Farg’ona 55-maktab 9 8 9 86,67
71 49 II-FR0283012 Muhammadqodir Abdubannobov Abduhamid o’g’li abdubannobovmuhammadqodir@gmail.com Farg’ona 4 10 7 9 86,67
72 50 AC1720062 Obloberdi Rahimberdiyev Mamadali o’g’li olloberdifizik@umail.uz Farg’ona Toshloq tumani 1-ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 8 9 9 86,67
73 51 AB6539415 Boburshoh Uzoqov Nazirjon apkuser7@gmail.com Farg’ona Farg’ona viloyati O’zbekiston tumani dasht-qishloq Alisher Navoiy nomli 13-maktab 10 9 7 86,67
74 52 AC 0270334 H-FR0197663 Gozaloy Xolmatova G’ayratjon qizi oltiariqziyo7maktab@umail.uz Farg’ona Oltiariq tuman 7-maktab 10 6 10 86,67
75 53 I-FR0241320 Boburjon Ismoilov Akmaliddin o’g’li boburshoh@email.uz Farg’ona Bag’dod tumani Qirqvolida qishlog’i 10–umumiy o’rta ta’lim maktabi 10 7 9 86,67
76 54 AB8508820 Dilshodbek A’zamov Baxtiyorjon o’g’li azamov_d@inbox.ru Farg’ona Qo’qon shahar Chorbog’ 17 9 8 9 86,67
77 55 AB9564920 Muhammadfozil Abduganiyev Abdujalil ogli Fozilbek@inbox.uz Farg’ona Bagdod tumani Camandarak q 27-maktab 10 8 8 86,67
78 56 I-FR0260780 Otabek Shermatov Elbek Shermatov200208@gmail.com Farg’ona Bag’dod tumani 3-IDUMI 9 9 8 86,67
79 57 IIFR0226409 Muhammadyusuf Abdusattorov Abduvohid o’g’li muhammadyusufabdusattorov@gmail.com Farg’ona Toshloq tumani 2-IDUMI 8 8 10 86,67
80 58 AB9352809 II-FR0202695 Gulbahor Otaquziyeva Shukurjon qizi onagul@umail.uz Farg’ona Oltiariq tuman 7-maktab 8 8 9 83,33
81 59 AC1778000 Akramxon Shuxratjonov Jahongir o`g`li akramxon200265@umail.uz Farg’ona O`zbekiston tumani Yaypan shahar 65-IDUMI 8 8 9 83,33
82 60 AC0377935 Jasurbek Usmonaliyev Hasanovich jasur.usmanaliev@gmail.com Farg’ona Quvasoy shahar 1-IDUM 10 5 10 83,33
83 61 II-FR №0262098 ORZUBEK SHAROFIDDINOV BAHRIDDIN O’G’LI hayotjon10a@email.uz Farg’ona Rishton tumani 20-maktab 10 6 9 83,33
84 62 II-FR 0219843 Nodirbek Odilov Odiljon o’g’li kurbanbayevhg@mail.ru Farg’ona Dang’ara tumani 12 maktab 9 6 10 83,33
85 63 Ac0266654 Karimov Alimdon O’tkirjon o’g’li Karimov_alimardon@mayli.ru Farg’ona Bag’dod tumani Samarqand qishlog’i 9 6 10 83,33
86 64 I-FR 0226403 Salohiddin Mamajonov Alisherovich habibullayev.93@mail.ru Farg’ona Toshloq tuman 13-maktab 8 7 10 83,33
87 65 AB6561035 Zarina Dilmurodjonova Dilmurodjonovna zarina200114@inbox.uz Farg’ona Quvasoy shahar 1-IDUM 8 8 9 83,33
88 66 II-FR 0211191 Tojirjon Odilqo‘ziyev Ikromjon namozovarano@gmail.com Farg’ona Bag‘dod tumani 3-IDUMI 9 9 7 83,33
89 67 II-FR0256487 Oyatulloh Mahmudov Muhiddinjon o’g’li mahmudovoyatulloh06@umail.uz Farg’ona Toshloq tumani 1-ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 10 6 9 83,33
90 68 AB4507591 Юсуфжонов Озодбек Абдуллажон ўғли mahmudovamohira93@gmail.com Farg’ona Bag’dod tumani 12-maktab 8 9 8 83,33
91 69 AB 6561427 Akramjon Minochdinov Kamoliddin o’g’li yusuf_ali@umail.uz Farg’ona Farg’ona tumani 4-sonli o’rta ta’lim maktabi 10 6 9 83,33
92 70 AB8536104 Humoyun Uraimjonov Ilhomjon o’g’li uraimjonovhumoyun@gmail.com Farg’ona Toshloq tumani 4-maktab 9 7 9 83,33
93 71 I-FR 1127360 Dostonbek Oʻktamov Rustamjon oʻgʻli dostonbek_uktamov@mail.ru Farg’ona Fargʻona viloyati Bogʻdod tumani Koʻchkak qishlogʻi Muqimiy koʻchasi raqamsiz uy 26-maktab 8 7 10 83,33
94 72 AB9501164 Islomjon G’ulomiddinov Shahobiddin o’g’li islomjong@gmail.com Farg’ona 1111 8 8 9 83,33
95 73 AC0294361 Diyorbek Shermatov Akmaljon o’g’li quvnoqhakker@umail.uz Farg’ona Buvayda tumani 25-umumiy o’rta ta’lim maktabi 9 9 7 83,33
96 74 I-FR0282658 Abdusalom Ergashev Abdusaid abdusalome4@mail.com Farg’ona Farg’ona viloyati O’zbekiston tumani Dasht-cho’lpon Alisher Novoiy nomli 13-Maktab 9 7 9 83,33
97 75 AC1398185 Sarvinoz Muhammadjonova Soyibjon qizi p.karimov9221@gmail.com Farg’ona Bag’dod tumani Bag’dod qishlog’i 6-umumiy o’rta ta’lim maktabi 7 9 9 83,33
98 76 II-FR 0279792 Dilshunos Qurbonova Qosimjon avazbeksobirov2001@gmail.com Farg’ona 13 10 7 8 83,33
99 77 AC1697210 Ahrorxo’ja A’zamxo’jayev Akbarxo’ja aharonik1@mail.ru Farg’ona O’zbekiston tumani, 65-IDUMI 10 5 10 83,33
100 78 AC03766947 Humoyunbek Qayumjonov Husanboy o`g`li qayumjonovh@umail.uz Farg’ona Farg`ona viloyati O`zbekiston tumani 65-IDUMI 10 7 8 83,33
101 79 AB6561035 Nilufar Abdulhamidova Qaxramonovna abdulkhamidovanilufar13@gmail.com farg’ona Quvasoy shahar 1-IDUM 8 8 9 83,33
102 80 Ab9271299 Xasanboy Shokirov Nurmuhammad Xasanboy_shokirov@mayli.ru Farg’ona Bag’dod tumani Samarqand qishlog’i 5-maktab 8 6 10 80,00
103 81 II-FR0269343 Muxtorjon Ismoilov Isroiljon Imi65imi57@gmail.com Farg’ona yaypan, 65-idumi 7 7 10 80,00
104 82 AC1641888 Fazliddinbek Jamoliddinov Muxiddin o’g’li ziyoshka2507@gmail.com Farg’ona Farg’ona shahar Al Xorazmiy ko’chasi 5v 26 o’rta ta’lim maktabi 8 8 8 80,00
105 83 AC1727391 Mukhabbathon Khamidjonova G`ulomjon qizi raxmonovagn@mail.ru Farg’ona Farg`ona shahar yangi asr ko`chasi 180a 29-maktab 8 7 9 80,00
106 84 II-FR 0214723 Baxtiyorjon Salimjonov Mo’minjon o’g’li salilbaxt1111@umail.uz Farg’ona Farg’ona shahar Alisher Navoiy 84a uy 10 6 8 80,00
107 85 AB8976949 Dilnoza Normuhammedova Otabek qizi dilnozaidumi@umail.uz Farg’ona Toshloq tumani 1-ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 9 6 9 80,00
108 86 II-FR0168806 Rahmonnazarova Madina Abdumannon qizi serviskol08@list.ru Farg’ona Fargona viloyati Bag’dod tumani 25- umumiy o’rta ta’lim maktabi 9 7 8 80,00
109 87 AB0926181 Abdulatif Abdurahmonov Davlatjon o’g’li bogdodtxtb6@umail.uz Farg’ona 5-maktab 9 6 9 80,00
110 88 Ab1114567 Kamola Mamiraliyeva Qahramonjon humoyunmamiraliyev@gmail.com Farg’ona Chet IDUMI 8 9 7 80,00
111 89 AC1639333 Islomjon Mahmudjonov Iqboljon o’g’li imahmudjonov2001@gmail.com Farg’ona Rishton tumani 18-maktab 9 5 10 80,00
112 90 II-FR 0207702 Javohir Foziljonov Ikromjon javohirfoziljonov02@gmail.com Farg’ona Bog‘dod tumani 3-IDUMI 9 7 8 80,00
113 91 Ac1169909 Muhayyoxon Odiljonova Tohirjon qizi marufjon.hakimov@bk.ru Farg’ona Bog’dod tumani 37-maktab 10 7 7 80,00
114 92 AB6614826 Muhammadqodir Mirzaliyev Mirzohidjon o’g’li qudrattillo@gmail.com Farg’ona Quvasoy shahar 1 idum 9 5 10 80,00
115 93 AB8494166 Nodira Alijonova Saydalixon qizi nodira200119@gmail.com Farg’ona Toshloq tumani 4-maktab 9 6 9 80,00
116 94 AB8572120 Muxammadqodir Maxammadjonov Avazbek o’g’li muhammadqodirsmart@gmail.uz Farg’ona Farg’ona viloyat Oltiariq tuman 1-IDUM 9 9 6 80,00

Ko’rik tanlovning 2-bosqichida Qashqadaryo va Surxondaryo viloyatlaridan ishtirok etadigan o‘quvchilar
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti Qarshi filialida bo’lib o’tadi.
Список учащихся Кашкадарьинской и Сурхандарьинской областях, допущенных ко 2 туру конкурса
“Последователей Мухаммада аль-Хоразми”, который будет проходить в Каршинском филиале Ташкентского университета информационных технологий имени Мухаммада аль-Хоразми.

Passport / Tug’ilganlik guvohnomasi raqami Ismi
Имя
Familiyasi
Фамилия
Otasining ismi
Имя отца
Е-mail pochta
Е-mail почта
Hudud
Регион
Maktab nomi/manzili
Название школы / адрес
MAT
МАТ
FIZ
ФИЗ
INF
ИНФ
Umumiy ball
Общий балл
117 1 AC1774138 Rahmatullayev Muhammadali Alisher o’g’li assalomualaykum001@mail.ru Qashqadaryo G’uzor tumani 1-maktab 10 8 10 93,33
118 2 AC0484485 Aziza Xudoyberdiyeva Abdullatif qizi azizaxudoyberdiyeva7@gmail.com Qashqadaryo Obod mahalla 68-DIMI 10 8 9 90,00
119 3 AC03854901 Erajbek Ashurov Xudayberdi o’g’li AshurovErajbek2002@mail.ru Qashqadaryo G’uzor tumani, 68-sonli ixtisoslashtirilgan maktab internati 10 9 8 90,00
120 4 AC0414051 Parizoda Xoliqova Saidali Qizi parizoda.xoliqova.02@bk.ru Qashqadaryo Shahrisabz shahar 7-IDUMI 9 8 10 90,00
121 5 AC1603079 Nosirjon Norboboyev Abdusamad o’g’li 88dilnur@mail.ru Qashqadaryo Shahrisabz shahar Nekuz ko’cha 54-a uy 10 9 8 90,00
122 6 KS0264899 Normamatova Mashhura Dilshod qizi normamatovamashhura2002@mail.ru Qashqadaryo 68-sonli ixtisoslashtirilgan maktab internati 8 8 10 86,67
123 7 KS0282443 Maqsud To’rayev Musulmon o’g’li turayevmaqsud2003@mail.ru Qashqadaryo 68-sonli ixtisoslashtirilgan maktab internati 9 8 9 86,67
124 8 KS0263999 Asadbek Normurodov Akrom o’g’li normurodovasadbek2002@mail.ru Qashqadaryo 68-sonli DIMI 8 8 10 86,67
125 9 AC0385791 MA’RUF PARDAYEV MANSUR MARUF_72288853@INBOX.UZ Qashqadaryo SHAHRISABZ 7-IDUMI 9 8 9 86,67
126 10 AB7056195 Davron Sulaymonov Begimqul o’g’li Davron_sulaymonov@mail.ru Qashqadaryo Qarshi shahar 5-maktab 10 6 9 83,33
127 11 AC0628367 Sirojiddin Shamsiddinov Faxriddin o’g’li Sirojiddin23032002@bk.ru Qashqadaryo G’uzor tumanidagi 1-umumiy o’rta ta’lim maktab 8 8 9 83,33
128 12 II-KS № 0263866 Pirnazarova Barno Xayrulla qizi wewwewewwe@bk.ru Qashqadaryo G’uzor tuman 1-maktab 10 7 8 83,33
129 13 II-KS №0744342 Ziyatova Barnoxon Ilhomjon qizi aaaaaaaaaaaaaaaa1234321@mail.ru Qashqadaryo G’uzor tumani 1-maktab 8 8 9 83,33
130 14 II-KS0204304 Ибодуллаев Акмал Акбар ўғли kitobxq@inbox.uz Qashqadaryo Қашқадарё вилояти Китоб тумани, Буюк Ипак Йўли кўчаси 2-уй, 4 умимий ўрта таълим мактаби 10 8 7 83,33
131 15 II-KS0207339 Номозали Баҳронов Фахриддин ўғли kitob4maktab@umail.uz Qashqadaryo Қашқадарё вилояти, Китоб тумани, Буюк ипак йўли 2-уй, 4-умумий ўрта таълим мактаби 7 9 8 80,00
132 16 II-KS №0207451 Ramziddin Xolmaxmatov Qurbon o’g’li ramziddin.xolmaxmatov@mail.ru Qashqadaryo Kitob tumanidagi 1-sonli ixtisoslashtirilgan maktab-internati 8 7 9 80,00
133 17 AC0201699 Norboyev Mardon Oybek o’g’li norboyevmardon@mail.ru Qashqadaryo 68-sonli ixtisoslashtirilgan maktab internati 9 6 9 80,00
134 18 AB7028025 SAIDAXMAT ATAULLAYEV OBIDJON DOSS_U@INBOX.UZ Qashqadaryo SHAHRISABZ SHAHAR 7-IDUMI 8 7 9 80,00
135 19 II-KS 0232511 Charos G’ulomova Yorqin qizi 5charos@inbox.ru Qashqadaryo Qarshi tumani 10-IDUM 9 6 9 80,00
136 20 AC0288856 Normamatov Suhrob G’ayrat o’g’li qwerty003001@mail.ru Qashqadaryo G’uzor tuman 1-maktab 8 7 9 80,00
137 21 AB6762319 Jamshid Almurodov Safar o’g’li jurayev_ilhom2003@mail.ru Surxondaryo Surxondaryo viloyati Qumqo’rg’on tumanidagi Davlat 11-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 10 8 10 93,33
138 22 AB7083314 Asadbek Qarshiyev Ahmad o’g’li asad20010525@umail.uz Surxondaryo Denov tumani, Totuvlik mahallasi, Oliy qadriyat 20 8 9 10 90,00
139 23 AC0485573 Farrux Nuraliyev Ismoil o’g’li nuraliyev2002@umail.uz Surxondaryo Denov tumani, Totuvlik mahallasi, Oliy qadriyat 20 uy 9 9 8 86,67
140 24 II-SU0145351 Abdimurod Tojiyev Erkin o’g’li jjdj_gkq@mail.ru Surxondaryo Surxondaryo viloyati Qumqo’rg’on tumanidagi Davlat 11-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 10 6 10 86,67
141 25 AC0411563 Jasur Xo’shboqov Nurmamat o’g’li xurramov_eldor@mail.ru Surxondaryo Surxondaryo viloyati Qumqo’rg’on tumanidagi Davlat 11-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 10 7 9 86,67
142 26 AC0108467 Jaloliddin Xushvaqtov gulmurod o`g`li raxmon.rp@gmail.com Surxondaryo Muzrabot tumani 16-umumiy o`rta ta`lim maktabi 10 7 8 83,33
143 27 AC1610931 Шаҳзодбек Абдунабиев Баҳриддин ўғли xolmurod123@inbox.uz Surxondaryo Muzrabot tumani 2-maktab 9 6 10 83,33
144 28 AC1606368 Fazliddin Eshpo’latov Farxod o’g’li fazliddineshpulatov007@gmail.com Surxondaryo 4-IDUMI 9 8 8 83,33
145 29 AC1551357 Najmidddin Ibrohimov Abdumo’min o’g’li ibroximovnajmiddin@gmail.com Surxondaryo Denov tumani, Totuvlik mahallasi, Oliy qadriyat ko’chasi 20, davlat 2- ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 10 8 7 83,33
146 30 AC1658681 Abdurasul Abduraimov Ismoil o`g`li abdurasulabduraimov22@gmail.com Surxondaryo 4-IMI 9 6 10 83,33
147 31 AC1566245 Yoqub Tilovov Xo’jamurodovich infomuminov@mail.ru Surxondaryo Denov tumanihdagi Davlat 17-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 10 7 8 83,33
148 32 I-SU0146049 Hojiakbar Aminov Ahmadzoda denov17_imi@inbox.uz Surxondaryo Denov tumanidagi Davlat 17-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 9 9 7 83,33
149 33 AB6980985 Elbek Jo’rayev Erkin o’g’li yralovismoil@gmail.com Surxondaryo 4-IDUMI 9 8 8 83,33
150 34 AB7501545 Islomjon Qayumov Usmonali o’g’li qayumovislom@umail.uz Surxondaryo Denov tumani, Totuvlik mahallasi, Oliy qadriyat 20 9 6 10 83,33
151 35 AB8476483 Mansurbek Sattorov Xasan o’g’li sattorovmansur@umail.uz Surxondaryo Denov tumani , Totuvlik mahallasi, Oliy qadriyat 20 10 5 9 80,00
152 36 II-SU0173167 Muhammadail Boboxonov Erkin o’g’li muhammadali02@inbox.uz Surxondaryo Muzrabot tumanidagi Davlat 7-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 10 5 9 80,00
153 37 AB7874217 Raxmatov Abduvohid Abdullo o’g’li nuriddin9@inbox.uz Surxondaryo Sariosiyo tumani 28-maktab 10 7 7 80,00
154 38 AC1751873 Ulug’bek Qultoyev Po’lat o’g’li qultoyev_ulughbek@umail.uz Surxondaryo Surxondaryo viloyati Qumqo’rg’on tumanidagi Davlat 11-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 8 7 9 80,00
155 39 II-SU0184199 Sardor Qaxxorov Komiljon o’g’li rahmonov_toora@umail.uz Surxondaryo Surxondaryo viloyati Qumqo’rg’on tumanidagi Davlat 11-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 9 5 10 80,00
156 40 II-SU0228490 Nodirbek Safarov Ulug’bek o’g’li tangirova_dilfuza@mail.ru Surxondaryo Surxondaryo viloyati Qumqo’rg’on tumanidagi Davlat 11-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 9 8 7 80,00
157 41 АВ 9840187 Жонибек Ҳамзаев Соҳибжон ўғли Surxondaryo Сариосиё тумани, 9 умумтаълим мактаби 9 6 9 80,00
158 42 AB 7955365 Qurbonov Abdullo Yodgorjon o`g`li abdulloyodgorjonnovich@inbox.uz Surxondaryo Sariosiyo T Sharg`un Sh Feruz mahallasi 10 7 7 80,00
159 43 AB9844309 Bozorov Shahboz Ama0o o`gli BozorovSH@mail.uz Surxondaryo Sariosiyo tumani boysunobot MFY 6-maktab 8 6 10 80,00
160 44 II-SU 0185590 Olim Usmonov Farxodovich shurchi1maktab@umail.uz Surxondaryo Sho’rchi tumani X.Begmatov 48-uy 9 5 10 80,00
161 45 II-SU0235459 Shohruh Saidov To’lqin o’g’li 12eldor@inbox.uz Surxondaryo Jarqo’rg’on tumanidagi Davlat 12-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 9 8 7 80,00
162 46 АС 0361976 Ahmad Hojiyev Safarboyevich fbj2@rambler.ru Surxondaryo Сариосиё тумани, 9 умумтаълим мактаби 9 6 9 80

Ko’rik tanlovning 2-bosqichida Samarqand, Jizzax va Navoiy viloyatlaridan ishtirok etadigan o‘quvchilar
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti Samarqand filialida bo’lib o’tadi.
Список учащихся Самаркандской, Джизакской и Навоийской областях, допущенных ко 2 туру конкурса
“Последователей Мухаммада аль-Хоразми”, который будет проходить в Самаркандском филиале Ташкентского университета информационных технологий имени Мухаммада аль-Хоразми.

Passport / Tug’ilganlik guvohnomasi raqami Ismi
Имя
Familiyasi
Фамилия
Otasining ismi
Имя отца
Е-mail pochta
Е-mail почта
Hudud
Регион
Maktab nomi/manzili
Название школы / адрес
MAT
МАТ
FIZ
ФИЗ
INF
ИНФ
Umumiy ball
Общий балл
163 1 AB6740757 Dinora Esonboyeva Ikmatulla qizi Samarqand2001@mail.ru Samarqand Samarqand viloyati, Ishtixon tumani 72-umumiy o‘rta ta’lim matabi 10 10 9 96,67
164 2 AB7925416 Dildora O`roqova Akmaljon qizi umirzoqov1@bk.ru Samarqand Ishtixon tumani 1-son ixtisoslashtirilgan davlat umumta`lim maktabi 10 8 10 93,33
165 3 AC 0338776 Nozilaxon Nuriddinova Ahmadxon qizi nuredinovan@gmail.com Samarqand Samarqand shahar Amir Temur ko’chasi 104 uy 12-maktab 9 9 9 90,00
166 4 AC1324510 Umarjon Razzaqov Rasul o’g’li umarjon.razzaqov2002@mail.ru Samarqand Ishtixon 1-ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktabi 10 10 7 90,00
167 5 AB6289386 Sanjar Atamuradov Ali sanjar2331@gmail.com Samarqand Jomboy tuman, 51-maktab 10 9 8 90,00
168 6 II-SM0191675 Akram G’afurov Ilhom o’g’li Utkir_nazarov1985@mail.ru Samarqand Pastdarg’om tumani 28IDUMI 10 8 8 86,67
169 7 AB6218031 Ilyosxo`ja Sulaymonov Abdirasul o`g`li toha_chik@mail.ru Samarqand Ishtixon tuman 1-sonli ixtisoslashtirilgan davlat umumta`lim maktabi 9 10 7 86,67
170 8 AB7745925 Asadbek Abdumannonov Azamat o’g’li ozodbek08@inbox.ru Samarqand Payariq tumani 57-maktab 10 8 8 86,67
171 9 AB6769423 Ayubjon Soleyev Yunusjonovich ayubslv@gmail.com Samarqand Kamoliddin Bekzod ko’chasi, 2-uy, 20-umumiy o’rta ta’lim maktab 10 7 9 86,67
172 10 II-SM0282982 Otabek Esanov Olimjon shodiyev2002@bk.ru Samarqand Kattaqo’rg’on tumani 34-umumiy o’rta ta’lim maktabi. Buxoro ko’chasi,12-uy 9 8 9 86,67
173 11 II-SM 0335545 Himmatov Lazizbek Zarif o`g`li abdivoyitovshodiyorxon@gmail.com Samarqand Oqdaryo tumani, 52-IDUMI 8 8 9 83,33
174 12 AB 9022538 Muhammad Xamraqulov Furqat o`g`li walnutuzbekistan@gmail.com Samarqand Oqdaryo tumani, 52-IDUMI 8 9 8 83,33
175 13 II-SM0237647 Quvonchbek Boltayev Zarif o’g’li 9396shermatov@mail.ru Samarqand Pastdarg’om tuman 28-IDUMI 7 10 8 83,33
176 14 AC1228520 Muhayyo Ubaydullayeva Shodiyona Muhayyo2002Ubaydullayeva@mail.ru Samarqand Samarqand viloyati Ishtixon tuman 4-maktab 8 9 8 83,33
177 15 AC1017242 Marjonaoy Aslamjonova Tolibovna samshxtb@umail.uz Samarqand Samarqand shahar Allomalar ko’chasi. Samarqand shahar 11-umymiy o’rta ta’lim maktabi 9 8 8 83,33
178 16 AC 03799099 Norboyev Asilbek Sadillo o’g’li tayloq38@umail.uz Samarqand Tolyloq taman 38-maktab 8 8 9 83,33
179 17 AB 6004792 Zohidxon Rasaxonov Orif o`g`li Rasaxonov@gmail.com Samarqand Oqdaryo 52-IDUMI 9 7 9 83,33
180 18 II-SM0204308 Narzullaxon Saidxonov Abdixon o`g`li 1-idum@inbox.uz Samarqand Ishtixon tuman 1-ixtisoslashtirilgan 8 7 9 80,00
181 19 AC 1585546 Lazizjon Maxsudov Foziljonovich samtumedu41@umail.uz Samarqand Samarqand viloyati, Samarqand tumani 41-umumiy o’ rta ta’lim maktabi 7 8 9 80,00
182 20 AC0406218 MUZAFFAR SOBIRJONOV SOBIRJON O’G’LI xxx-alpomish-xxx@mail.ru Samarqand kattaqo’rg’on shahar, 5-maktab 10 7 7 80,00
183 21 AB 7377676 Irodaxon Raximova G`ofur qizi raximovairodaxon@gmail.com Samarqand Oqdaryo tumani 52-IDUMI 9 6 9 80,00
184 22 AB6660443 Sardorbek Nortojiyev Sherzodovich sardorbek@inbox.uz Samarqand Paxtachi tuman 35-maktab 9 7 8 80,00
185 23 IIGZ0102626 Mirjahon O’ralov Norpo’lat o’g’li master.masterov@mail.ru Jizzax Jizzax shahri 3-o’rta ta’lim maktabi 10 9 9 93,33
186 24 II-GZ № 0090685 Botir Qudratov Erkin o’g’li botir.qudratov.02@inbox.ru Jizzax Sh.Rashidov tumani 29-maktab 10 7 9 86,67
187 25 II-GZ0105551 Suvonov Abbosjon Mardon o’g’li intelekt-1@umail.uz Jizzax Jizzax viloyati Sh.Rashidov tumani XTB ga qarashli 51-sonli maktab 9 7 10 86,67
188 26 AB9233121 Dilmurod Raxmatov Rustam o’g’li rd20020301@gmail.com Jizzax Jizzax shahar 6-umumta’lim maktabi 7 8 10 83,33
189 27 II-GZ №0064368 Ibrohim Hasanov Hayot ibrohim.hasanov.02@mail.ru Jizzax Sharof Rashidov tumani29-umumiy o’rta ta’lim maktabi 9 7 9 83,33
190 28 II-GZ0090753 Sindorova Nozima Yusuf qizi isroilov-sh@umail.uz Jizzax Jizzax viloyati Sh.Rashidov tumani XTB ga qarashli 51-sonli maktab 9 6 9 80,00
191 29 AB9040674 Feruz Murodov Komil o’g’li feruz2469@gmail.com Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta’lim maktabi 10 9 10 96,67
192 30 AC 0278243 Oysara Aslonova Alijon qizi Siddikovazubayda@inbox.uz Navoiy Zarafshon shahar 3-maktab 10 10 8 93,33
193 31 AB8125686 Sherzod Ochilov Alisher o’g’li o.sherzod2001@gmail.com Navoiy Xatirchi tuman 20-maktab 10 9 9 93,33
194 32 AB7278557 Hamroyev Shaxriddin To`lqin o`g`li shaxriddin0718@inbox.uz Navoiy karmana 13-maktab 10 8 10 93,33
195 33 AC1792673 Bohodir Akramov Baxriddin o’g’li bohodirakramov@umail.uz Navoiy Karmana tumani 4-maktab 10 8 10 93,33
196 34 AC0234327 Yusupov Mahmud Isroil o’g’li mahmud@mail.ru Navoiy Navoiy viloyati Xatirchi tumani 36-maktab 10 9 9 93,33
197 35 AC0278583 Nigina `Xamrayeva Avaz qizi Nigina1709@inbox.uz Navoiy Zarafshon shahar 8-maktab 10 9 8 90,00
198 36 AB8826543 Miraziz Subxonov Mirxon o’g’li subkhonov002@mail.ru Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta’lim maktabi 9 9 9 90,00
199 37 AB9667587 Sevinch Umarqulova Ziyodulla qizi Umarkulovasevinch2002@gmail.com Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta`lim maktabi 10 8 9 90,00
200 38 AB 8562291 Mohinur Husenova Ravshan qizi husenovamohinur10@mail.ru Navoiy Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi 9 8 10 90,00
201 39 AB8607187 Sitora Burxonova To`lqin bsitora@umail.uz Navoiy Karmana tumani 16-maktab 10 8 9 90,00
202 40 II-NV №0032407 Zarina Fayziyeva Sadullo qizi zarina_2910@inbox.uz Navoiy Karmana tumani Malik MFY 29-umumiy o`rta ta`lim maktabi 10 9 8 90,00
203 41 AC0448642 Mahmudjon Namozov Nodirbek o‘g‘li mahmudjonnamozov11@gmail.com Navoiy Zarafshon shahar 8-umumiy o‘rta ta’lim maktabi 9 9 9 90,00
204 42 AB7178986 Davron Uralov Shuhrat o’g’li davron2001@inbox.uz Navoiy Karmana tumani Kattamachit MFY 8 9 10 90,00
205 43 AC1596682 Xolisxon Yandasheva Mahmud qizi jasur0588@inbox.uz Navoiy Navoiy shahar Mirzo Ulug’bek ko’chasi 25-a uy 12-DIUM 10 9 8 90,00
206 44 AC0606640 Saodat Saydullayeva Abdurashid qizi saodatsaydullayeva@umail.uz Navoiy Karmana tumani 4-maktab 8 9 10 90,00
207 45 AB6811454 Behruz Shukurov Akmaljon o’g’li behruzshukurov121@gmail.com Navoiy 8-maktab 9 8 10 90,00
208 46 AC1681740 Shuhrat Raufov Dilshod shuhrat2002@gmail.com Navoiy 20-maktab 10 9 8 90,00
209 47 AC0252656 Mohinur Odilova Alisher qizi odilova2002@umail.uz Navoiy Karmana tumani 3-umumiy o’rta ta’lim maktabi 9 7 10 86,67
210 48 AC0071507 Durdona Isomiddinova Sherzod qizi info2020@inbox.uz Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta’lim maktabi 9 9 8 86,67
211 49 AC0809872 Firdavs Sadiyev Oybek o’g’li firdavssadiev03@gmail.com Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta’lim maktabi 8 9 9 86,67
212 50 AB8244884 Sardor Mamatov Ibodullo o’g’li mamatovsardor10@mail.ru Navoiy Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi 9 8 9 86,67
213 51 AB8400790 Shahrizoda Ro`ziyeva Orif qizi shahrizoda22karmana@inbox.uz Navoiy Karmana tumani Degaron mahallasi, 22-maktab 9 7 10 86,67
214 52 AB389412 Umidjon Zayniddinov Furqat o`g`li karmana22umid@inbox.uz Navoiy Navoiy viloyati Karmana tuman Degaron mahallasi 22-maktab 7 9 10 86,67
215 53 AC1597102 Shoxjahon Shovkatov Shaxriddinovich shovkatov02@inbox.ru Navoiy Navoiy shahar 3-umumiy o`rta ta’lim maktabi 10 7 9 86,67
216 54 AB7711090 Sherzod Shodiyev Mahmudjon o’g’li sh.shodiyev19@umail.uz Navoiy Navoiy viloyati Karmana tuman 19-maktab 10 8 8 86,67
217 55 AB8585580 Mohlarbonu Axtamova Ulug`bek qizi Mohishoh08.uz@gmail.com Navoiy 8- maktab 8 8 10 86,67
218 56 AB6739482 Oybek Hamidov Otabek o’g’li oybekhamidov@umail.uz Navoiy Karmana tumani 4-maktab 9 7 10 86,67
219 57 AB8919425 Dostonjon Oripov Rustamjon o’g’li oripovdostonjon@inbox.uz Navoiy Zarafshon 3-maktab 10 7 9 86,67
220 58 AB8366422 Firdavs Baxronov Shuxrat o’g’li baxronovfirdavs@inbox.uz Navoiy zarafshon 3-maktab 8 9 9 86,67
221 59 II-KS0271627 Alisher Quyliyev Asqad aliaherquyliyev@gmail.kom Navoiy Chul guli 25-uy 20-maktab 9 7 10 86,67
222 60 AB6706322 Bekzod Murzayev Musoqul o’g’li MurzayevB27@umail.uz Navoiy Karmana tumani 27-maktab 9 9 8 86,67
223 61 AC0436002 Ozodbek Ro’zimurodov Ubaydullo o’g’li ozodbek2002@umail.uz Navoiy Qaxramon MFY 8 9 9 86,67
224 62 AB 7728546 Bobur Sharipov Zarifjon o’g’li boburjonsharipov@umail.uz Navoiy Karmana tumani 4-maktab 9 8 9 86,67
225 63 AB6244313 Abdilaziz Yo’ldoshev Shuhrat o’g’li doston.rizayev@mail.ru Navoiy Xatirchi tumani, 44-umumiy o’rta ta’lim maktabi 10 10 6 86,67
226 64 AB9343448 Jasurbek Saidov Qurbonboy o‘g‘li jasurbek.saidov.02@mail.ru Navoiy Navoiy viloyati, Navoiy shahar , 3-umumiy o‘rta ta’lim maktabi 10 9 7 86,67
227 65 AB8597790 Farhodova Malika Zafar Malika@mail.ru Navoiy Navoiy viloyati Xatirchi timani 36-maktab 9 8 9 86,67
228 66 AB0065864 Jasur Eshmurzayev Furqat o’g’li Jasur@mail.ru Navoiy Xatirchi tumani 11-maktab 10 7 9 86,67
229 67 AB6508402 Diyorbek Sadilloyev Najmiddin o’g’li iflos2001@inbox.uz Navoiy Zarafshon shahar 8-maktab 8 8 9 83,33
230 68 AC 0448269 Javohir Fayzullayev Shavkat oʻgʻli javohirfayzullayev99@gmail.com Navoiy Navoiy viloyati Zarafshon shahar 13-Davlat ixtisoslashtirilgan umumtaʼlim maktabi 9 7 9 83,33
231 69 AB9719153 TEMUR OLIMOV SOBIRJONOVICH Olimov1005@inbox.uz Navoiy Zarafshon shahar 8-maktab 9 8 8 83,33
232 70 AB8767283 Alisher Odilov Odil o’g’li odilovalisher17@gmail.com Navoiy Zarafshon shahar, 13-DIUM 10 8 7 83,33
233 71 AB6695801 Shaxnoza Jamilova Baxtiyor qizi jambil27@umail.uz Navoiy Karmana tumani 27-maktab 9 9 7 83,33
234 72 AB0267224 Lazizbek Xikmatullayev Bahodir o’g’li laziz7080@gmail.com Navoiy Xatirchi tumani 65-maktab 8 8 9 83,33
235 73 AB9009920 Azizbek Majidov Naim o`g`li azizoptimist7@gmail.com Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta`lim maktabi 10 6 9 83,33
236 74 AB8855097 Sharofiddin Bobomurodov Azimjon o’g’li sharofbobomurodov10@mail.ru Navoiy Navoiy viloyati Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi 10 6 9 83,33
237 75 АВ9667204 Шахзод Мажидов Шарифжон угли shahzod_majidov2002@mail.ru Navoiy Зарафшон шахар 12 умумтаьлим мактаби 8 8 9 83,33
238 76 AC 1682985 Nigina Istamova Sobirjon qizi istamovanigina10@mail.ru Navoiy Navoiy viloyati Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi 9 7 9 83,33
239 77 AC 1181819 Shohjahon Husanov Iskandar o’g’li shohjahon.husanov@mail.ru Navoiy Navoiy viloyati Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi 9 7 9 83,33
240 78 II-NV0030815 Shaxboz Zubaydullayev Erkin o’g’li zubaydullayev2002@mail.ru Navoiy Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi 9 8 8 83,33
241 79 An 8282598 Muzaffar Mirzayev Ilhomovich pragmatic2001@mail.ru Navoiy Uchquduq tuman 20-maktab 9 7 9 83,33
242 80 AC1560748 Bekzod Ro’ziyev Nizom o’g’li bunyod-esanbayev@mail.ru Navoiy Navoiy viloyati, Navoiy shahar 3-umumiy o`rta ta’lim maktabi 9 8 8 83,33
243 81 AB 9377822 Akmal Aralov Oʻktam oʻgʻli sanjarbek0325@gmail.com Navoiy Navoiy viloyati Uchquduq shahri 20-maktab 8 8 9 83,33
244 82 II-NV0058831 Gulruh Karimova Ziyodullo qizi karimova.gulruh@mail.ru Navoiy Karmana tumani 2-maktab 9 6 10 83,33
245 83 AB9173183 Olimjon Jalilov Beknazar o’g’li Jalillovolim002@gmail.com Navoiy Navoiy viloyati, Navoiy shahar, 3-umumiy o`rta ta’lim maktabi 9 8 8 83,33
246 84 AC1374427 Husan Isayev Abzal o`g`li dilyakamolova@mail.ru Navoiy Navoiy shahar 12-davlat ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktabi 9 6 10 83,33
247 85 AC0278585 Diyor Mo`minov Xolmurod o`g`li MominovDiyorbek43@gmail.com Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta`lim maktabi 7 8 10 83,33
248 86 AB9082084 Jamshid Omonov Otabek o`g`li Otabekovich844@gmail.com Navoiy Zarafshon shahar 10-umuta`lim maktabi 7 9 9 83,33
249 87 AB6746651 Samatova Bibigul Doniyor qizi Samatova_Bibigul@umail.uz Navoiy Navbahor tumani 6-umumta’lim maktabi 10 6 9 83,33
250 88 AB8713659 Parizoda Axadova Anvar qizi parizoda2001@umail.uz Navoiy Qaxramon MFY 9 7 9 83,33
251 89 AB 6091795 Asrbek Aminov Jalil o’g’li asrbek0608@mail.ru Navoiy Uchquduq tumani 20-sonli maktab 8 7 10 83,33
252 90 II-SM0199408 Avazbek Shonazarov Shirinovich avazbek2002@bk.ru Navoiy Navoiy viloyati, Navoiy shahri 3-umumiy o`rta ta’lim maktabi 10 7 8 83,33
253 91 AC1332403 Diyorbek Tursunov Do`smurod o`g`li diyorbek.tursunov.02@mail.ru Navoiy Navoiy shahar 3-umumiy o`rta ta’lim maktabi 9 7 9 83,33
254 92 AB7526334 Erkinov Shohijahon Oybek o’g’li shohijahonerkinov@umail.uz Navoiy Karmana tumani 4-maktab 10 6 9 83,33
255 93 AC0278562 Maftuna Latipova Sherzod qizi Latipovamaftuna@inbox.uz Navoiy Zarafshon 3-maktab 6 9 10 83,33
256 94 AB8953443 Sitora Bo’stonova Habibullo qizi sitora@mail.ru Navoiy Navoiy viloyati Xatirchi tumani 5-maktab 8 9 8 83,33
257 95 AB7420113 Shoxsanam Qayimova Azamat qizi Shoxsanam19072001@umail.uz Navoiy Karmana tuman Qo`rg`ontepa-6 9 7 9 83,33
258 96 AB7791584 Asrorjon Ibodullayev Dilmurod o’g’li asrorjons_07@mail.ru Navoiy Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi 10 7 8 83,33
259 97 AC0436333 Azizbek Tillayev Ismatillo o’g’li azizbek2001@umail.uz Navoiy Qaxramon MFY 9 6 10 83,33
260 98 AB 0028274 Xilola Ergashova Xamrotosh qizi pirnazarov0880@mail.com Navoiy Abdurahmonova 15 A 16-davlat ixtisoslashtirilgan umumiy o`rta ta`lim maktabi 9 7 9 83,33
261 99 AB 7420114 Asliddin Rahmatullayev Faxriddin asliddinraxmatullaye@umail.uz Navoiy Karmana tumani 4-maktab 7 9 9 83,33
262 100 AB8768172 Xusan Sadullayev Po’lat o’g’li usayidov@umail.uz Navoiy Karmana tumani 11 – umumiy o’rta ta’lim maktabi 10 7 8 83,33
263 101 AC14692822 Shokir Ochilov Shuhrat òģli shokirochilovshokir@mail.ru Navoiy Xatirchi tumani 45-umumiy òrta ta’lim maktabi 10 6 9 83,33
264 102 AB7087584 Ozodbek Rizayev Sanjar o’g’li rdoston2797@gmail.com Navoiy Xatirchi tumani, Avoxli MFY, 74-umumiy o’rta ta’lim maktabi 9 7 9 83,33
265 103 AB69428138 Ibragimova Sarvinoz Sirojiddin qizi Ibragimova@mail.ru Navoiy Navoiy viloyati Xatirchi tumani 11-maktab 9 7 9 83,33
266 104 AC0234260 Safarov Eldor Farxod o’g’li Eldor@mail.ru Navoiy Xatirchi tumani 36-maktab 10 8 7 83,33
267 105 AB6707290 Abbos Ne’matov Mirzohid o’g’li abbos2001@inbox.uz Navoiy Zarafshon shahar 4-kichik nohiya 8-maktab 9 6 9 80,00
268 106 AC0493360 Muhammadamin Ro`ziyev Qahramon o`g`li Mr_Muhammadamin@inbox.uz Navoiy Zarafshon 8-maktab 9 7 8 80,00
269 107 AC0278343 Humoyun Shermamatov Ilhom o’g’li humoyun2002@inbox.uz Navoiy Zarafshon shahar 12-kichik tuman, 13-Davlat ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktabi 9 5 10 80,00
270 108 AB7631808 Ravshanbek Imomnazarov Alisher o’g’li ravshanbek.08.08@mail.ru Navoiy Navoiy viloyati Xatirchi tumani 54-maktab 10 7 7 80,00
271 109 AB8595733 Xumoyun Nurimov Nazirjonovich xumoyun.nurimov@mail.ru Navoiy Uchquduq 20-maktab 7 8 9 80,00
272 110 II NV№0030671 Sabina Baxtiyorova Ixtiyor bsabina@inbox.uz Navoiy Karmana tumani 16-maktab 10 5 9 80,00
273 111 AC1016919 Nodir Aminov Nosir anodir@inbox.uz Navoiy Karmana 16-maktab 9 8 7 80,00
274 112 AC1166979 durdona jabborova donyor qizi durdona_2411@inbox.uz Navoiy Karmana tumani Xazora MFY 24-umumiy o`rta ta’lim maktabi 10 5 9 80,00
275 113 AC0258436 Azizbek Hojiyev Laziz o`g`li karmana22aziz@inbox.uz Navoiy Karmana tuman Degaron mahallasi 22 maktab 7 8 9 80,00
276 114 II-BH0119159 Behruzbek Shuhratov Azizbek o’g’li behruz29shuhratov@gmail.com Navoiy Zarafshon shahar 3-sonli umumta’lim maktabi 8 9 7 80,00
277 115 Ab8983674 Azizullo Temirov Toshpo’lot o’g’li Azizullokar@inbox.uz Navoiy Karmana 15-maktab 9 7 8 80,00
278 116 II-NV 0031483 Shaxina Qobilova Salim qizi Shaxina2002@umail.uz Navoiy Karmana t. «Varq» MFY 6-maktab 8 9 7 80,00
279 117 AB8855059 Ulug`bek Qomatov Otabek o`g`li Ulugbek2001Qomatov@umail.uz Navoiy Karmana t. «Varq» MFY 6-maktab 8 7 9 80,00
280 118 AC1589704 Javohir Muxammadov Xurshid o’g’li javohirmuhammadov@umail.uz Navoiy Karmana tumani 4-maktab 9 6 9 80,00
281 119 AB9040661 Umidjon Sultanov Muzaffar o’g’li sultanovumidjon@inbox.uz Navoiy Zarafshon 3-maktab 8 7 9 80,00
282 120 AC1374408 Bekzod Rustamov Sherzod o‘g‘li bekzod.rustamov.02@mail.ru Navoiy Navoiy viloyati, Navoiy shahri 8-umumiy o`rta ta’lim maktabi 7 10 7 80,00

Ko’rik tanlovning 2-bosqichida Xorazm va Buxoro viloyatlaridan ishtirok etadigan o‘quvchilar
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti Urganch filialida bo’lib o’tadi.
Список учащихся Хорезмской и Бухарской областях, допущенных ко 2 туру конкурса
“Последователей Мухаммада аль-Хоразми”, который будет проходить в Ургенчском филиале Ташкентского университета информационных технологий имени Мухаммада аль-Хоразми.

Passport / Tug’ilganlik guvohnomasi raqami Ismi
Имя
Familiyasi
Фамилия
Otasining ismi
Имя отца
Е-mail pochta
Е-mail почта
Hudud
Регион
Maktab nomi/manzili
Название школы / адрес
MAT
МАТ
FIZ
ФИЗ
INF
ИНФ
Umumiy ball
Общий балл
283 1 AB 8039047 Azamat Fayzullayev Ilyos azamatif@mail.ru Buxoro Romitan tuman 4- umumta’lim maktabi 10 10 10 100,00
284 2 II-BH0127930 Manguberdi Najmiddinov Ma’rufjon o’g’li Manguberdi@umail.uz Buxoro Shofirkon Shoh ko’chasi 102-uy 1-umumta’lim maktabi 10 10 9 96,67
285 3 AB6668763 Dilnoza Qodirova G’ulom qizi Dilnoza@umail.uz Buxoro Shofirkon Shoh ko’chasi 102-uy 1-umumta’lim maktabi 10 9 9 93,33
286 4 AB9745367 Jahongir Zoyirov Nargiz o’g’li zoyirovjahongir13@gmail.com Buxoro Qorovulbozor tuman 7-maktab 10 8 10 93,33
287 5 AC1301033 Bahrillo Raxmonov Xayrillo õğli pusatbaxa@gmail.com Buxoro Buxoro tumani Shergiron MFY õzbakon qishloği 22- maktab 9 9 10 93,33
288 6 AC0461771 Ergashboy Aminov Ashraf o’g’li baminov.0707@umail.uz Buxoro Shofirkon tuman 41-umumiy o’rta talim 9 9 10 93,33
289 7 II-ВН0041916 Namoz Ahmadov Muhammad o`g`li azizbek.mahmudov.199229@mail.ru Buxoro Buxoro viloyat Shofirkon tuman 3-ixtisoslashtirilgan maktab 10 9 9 93,33
290 8 AC1296382 Xolniso Xoliqova Xolis qizi hotamov_furqat@mail.ru Buxoro Peshko’ tumani Chibog’oni MFY Degdavon qishlog’i, 43-maktab 10 7 10 90,00
291 9 AC 0702633 Kalandarova Zarinabonu Shokirovna jmironshokh12345@gmail.com Buxoro Buxoro shahar 10-umumta’lim maktabi 9 8 10 90,00
292 10 AB8573228 Aziza Amrulloyeva Nazirjon qizi Aziza@umail.uz Buxoro Shofirkon Shoh ko’chasi 102-uy 1-umumta’lim maktab 9 7 10 86,67
293 11 AC0728098 Ra’no Shamsiddinova O’lmas qizi Shamsiddinova@umail.uz Buxoro Shofirkon Shoh ko’chasi 102-uy 1-umumta’lim maktab 9 9 8 86,67
294 12 II-BN0121191 Furqat Vafoyev Nutfullo furqatjoooon@gmail.com Buxoro Shofirkon tumani 55-IDUM 8 9 9 86,67
295 13 II-BH 0152240 Elbek Shodjonov Elmurod o’g’li peshku-12-maktab@umail.uz Buxoro Peshko’ tumani Chibog’oni MFY Degdavon qishlog’i, 43-maktab 9 8 9 86,67
296 14 BH 0110872 Яҳёбек Яндашов Яшин ўғли mardon_bux@umail.uz Buxoro G’ijduvon tumanidagi 62-son ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 9 8 9 86,67
297 15 AB7464218 SODIQOV NODIRBEK RAXMIDDIN O’G’LI shodiyorxon@mail.ru Buxoro G’ijduvon tumanidagi 62-son ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 10 8 8 86,67
298 16 II-BH0018940 Dilmurod Ergashov Ro’zimurodovich olotpolitex@inbox.uz Buxoro 31-IDUMI 10 9 7 86,67
299 17 AC 0728066 Shohrux Shavkatov Shuhrat o’g’li elyorqayimov@yandex.ru Buxoro Buxoro viloyat Shofirkon tuman 3 – ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktabi 10 6 10 86,67
300 18 AB8686732 Sulton Mirzoyev Rajab o’gli peshku-36-maktab@umail.uz Buxoro So’sana q/q , 36-umumta’lim maktabi 9 8 9 86,67
301 19 II-BH0038360 Sabohat Ikromova Ismoil qizi peshku-40-maktab@umail.uz Buxoro O’yboy q/q, 40- umumta’lim maktabi 9 8 9 86,67
302 20 AC1599289 Islomjon Mustafoyev Lazizjon ahadovazizbek99@gmail.com Buxoro Maksim Gorkiy 2-maktab 10 7 9 86,67
303 21 I -BH 0027282 Kumush Muxammadova Hakim qizi hasanova.mehriniso@inbox.ru Buxoro Vobkent tuman 16-maktab 9 9 8 86,67
304 22 AB8061264 Olimjon Olimov G’aybullayevich olimovolimjon@inbox.uz Buxoro Buxoro viloyati Olot tumani 31-son IDUMI 9 8 9 86,67
305 23 AC1699158 Davlatjon Yuldashev Dilmurod davlatoriginal@gmail.com Buxoro Buxoro shahar Maxmud Tarobiy MFY Xushun qishlogi 35-maktab 9 8 9 86,67
306 24 AB7880991 Intizor Abdullayeva Iskandar qizi Intizor@umail.uz Buxoro Shofirkon Shoh ko’chasi 102-uy 1-umumta’lim maktabi 9 8 8 83,33
307 25 AB9745371 Furqat Absalomov Mavsuddin o’g’li yusupovash979@gmail.com Buxoro Qorovulbozor tuman 7-maktab 8 7 10 83,33
308 26 AB7405110 Og’abek Sanoyev Otabek o’g’li sanoyevogabek2@gmail.com Buxoro 7-maktab Qorovulbozor tuman 9 8 8 83,33
309 27 AC1762496 BEHZOD AMRILLOYEV XAYRULLO O’G’LI mardon_bux@mail.ru Buxoro G’ijduvon tumanidagi 62-son ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 10 7 8 83,33
310 28 AB6081755 Sabina Hazratova Davlatjonovna sabina2000@umail.uz Buxoro Olot tumani 21-umumiy o’rta ta’lim maktabi 10 6 9 83,33
311 29 AC0247239 Jalolov Mironshoh Mansurovich jmironshoh22222@gmail.com Buxoro Buxoro shahar 10-umumta’lim maktabi 9 9 7 83,33
312 30 AB7279383 Komronbek Obloyev Hamza o’g’li xudoyberdiyevhamza1975@mail.ru Buxoro Buxoro viloyati gijduvon tumani 32-maktab 10 6 9 83,33
313 31 II-BH 0121369 Farrux To’ymurodov To’lqin o’g’li Farrux@umail.uz Buxoro Shofirkon Shoh ko’cha 102-uy 1-umumta’lim maktabi 9 5 10 80,00
314 32 II-BH0121357 Dilshodbek Uzoqov Ibrohim o’g’li ibrohimdomlo@gmail.com Buxoro Buxoro viloyati shofirkon tumani naim rasul nomidagi 12-son umumta’lim maktabi 8 8 8 80,00
315 33 AB6685799 Qudratjon Nuriddinov Zavqiddin o’g’li nuriddinov4666@gmail.com Buxoro Buxoro viloyati Shofirkon tumani Nekkishi qishlog’u, Marajab Safarov, 46 10 6 8 80,00
316 34 AB98132732 Bexruz Nutfilloyev Ismat o’g’li yoshlikmedia@gmail.com Buxoro Romitan tumani Xosa MFY 9 8 7 80,00
317 35 BH0127880 Samandar Muhiddinov To’ra o’g’li Samandar10sinf@umail.uz Buxoro Buxoro tuman 3-maktab 9 6 9 80,00
318 36 II-BH0126956 Дилшод Абдуллоев Шералиевич Dilshodabdullayev2003@gmail.com Buxoro О.Эшонова 3, школа-2 9 7 8 80,00
319 37 AC0121011 Jo’shqinbek Bekniyozov Rashid o’g’li bekniyozova16@mail.ru Buxoro Buxoro viloyat Xalq ta’lim boshqarmasi Qorako’l tuman 1-son ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 10 8 6 80,00
320 38 AC1655049 Razzaqov Mahmudjon Mirzaevich razzaqovmahmud@gmail.com Xorazm Xorazm viloyati xiva tumani Irudjev 12 sonli maktab 10 8 8 86,67
321 39 AC1027863 Jasurbek Ibragimov Ilhombekovich Jasurbebibragimov12@gmail.com Xorazm Xorazm viloyati xiva tumani Irudjev 12 sonli maktab 10 6 8 80,00
322 40 II-HR0148842 Rustambek Qadamboyev O`ktam o`g`li utkir8787@umail.uz Xorazm Yangibozor tumani 10- son Ixtisoslashtilgan maktab internati 10 8 10 93,33
323 41 AB7962263 Usmon Matyakubov Ikromboy o`g`li usmonmatyoqubov0321@gmail.com Xorazm Xonqa shaharchasi Axillik mahallasi B.Odomov ko`chasi 94-uy 7-sonli ixtisoslashtirilgan davlat umumta`lim maktabi 9 10 8 90,00
324 42 AC1319515 Sevara Matyakubova Ko`palboy sher.sadullayev@inbox.ru Xorazm 49-IDUM 9 8 10 90,00
325 43 AC1758793 Azumboy Ro`zimboyev Hamrobeko`g`li azimjon.ahmedov@bk.ru Xorazm Yangibozor tumani 10- son Ixtisoslashtilgan maktab internati 10 9 8 90,00
326 44 II-HR0137071 Nurbek Qodirberganov Qaxramon o`g`li botir83_30@umail.uz Xorazm Gurlan tumani 30-maktab 9 9 9 90,00
327 45 II-HR №0137141 Lobar Boboxujayeva Oybek qizi gurlan41maktab@umail.uz Xorazm Gurlan tumani Birlashgan qishlog`i Nukus mahallasi 41-umumiy o`rta ta’lim maktabi 10 7 10 90,00
328 46 II-HR0118902 Tojibayeva Ozodaxon Alisher qizi gm_dilshod@inbox.uz Xorazm Yangiariq tumani 28 maktab 10 8 8 86,67
329 47 AB7557783 Shahzodbek Bekchonov Rashid o’g’li quchqorov.ulugbek@bk.ru Xorazm Yangiariq tuman 28 maktab 9 7 10 86,67
330 48 AC1790301 Lobar Aminova Ilhom qizi lobar.aminova.02@mail.ru Xorazm Xorazm Viloyati Yangibozor Tumanidagi 24-maktab 10 8 8 86,67
331 49 AB8719193 Boburjon Mavlonov Xushnud o’g’li x_boltaev@mail.ru Xorazm Hazorasp tumanidagi 1-son ayrim fanlar chuqur o’rganiladigan maktab internati 10 7 9 86,67
332 50 AC1495670 Shaxriyor Xusinov Yorqinbek o’g’li x_boltaev@mail.ru Xorazm Hazorasp tumanidagi 1-son Ayrim fanlar chuqur o’rganiladigan maktab-internati 8 9 9 86,67
333 51 AC0315088 Xursandbek Olimov Ikbolbek o’g’li islom-1009@mail.ru Xorazm Hazorasp tumani 14-son maktab 10 8 8 86,67
334 52 AB7959195 XUMOYUN BOBAJANOV MURODBEK O’G’LI bobajanovx@gmail.com Xorazm Xorazm viloyati Bog’ot tumani 92-IDUMI 8 7 10 83,33
335 53 AB9694373 Sevara Axmedova Masharib qizi sevara.ahmedova.02@mail.ru Xorazm Xorazm viloyati Xonqa shaharchasi B.Odomov ko`chasi 94-uy 7-sonli Ixtisoslashtirilgan davlat umumta`lim maktabi 9 9 7 83,33
336 54 I-HR № 0015903 Abrorbek Xudoyberganov Po`lat o`g`li xudoyberganov04@bk.ru Xorazm Xorazm viloyati Xonqa shaharchasi B.Odomov ko`chasi 94-uy 7-sonli Ixtisoslashtirilgan davlat umumta`lim maktabi 9 8 8 83,33
337 55 II-HR0168417 Qahramon Bektemirov Hamro o`g`li dili8787@umail.uz Xorazm Yangibozor tumani 10- son Ixtisoslashtilgan maktab internati 9 7 9 83,33
338 56 I-TN0116930 Farruxbek Sobirov Ne’matjon timka.bolga1975@mail.ru Xorazm Yangibozor tuman, 10-son ixtisoslashtirilgan maktab internat 9 8 8 83,33
339 57 AB9205602 Allabergan Egamov Davlatnazar o’g’li yangiariq11@umail.uz Xorazm Yangiariq tumani Yangiariq mahallasi Mustaqillik ko’cha 16-uy 8 8 9 83,33
340 58 AB6336693 Javohir Ochilboyev Azizbek o’g’li yangiariq11im@umail.uz Xorazm Xorazm viloyati Yangiariq tumani Yangiariq mahallasi Mustaqillik ko’cha 16-uy, Mahmud az-Zamaxshariy nomli 11-son ixtisoslashtirilgan maktab-internati 9 8 8 83,33
341 59 AB8695731 Elyorbek Boltaboyev Dilmurod o’g’li elyorbekboltaboyev@mail.ru Xorazm Yangibozor tumani 6-son maktab 10 8 7 83,33
342 60 AB 6665827 Qalandar Jaloladdinov Jaloladdin o’g’li qalandar-19@umail.uz Xorazm Yangiariq tumani Qarmish qishlog’i 37-son maktab 10 5 9 80,00
343 61 AC1519710 Jalolbek Jumaniyozov Mayliboy o`g`li jumaniyozovjalolbek@gmail.com Xorazm Xonqa tuman 7-sonli IDUM 8 8 8 80,00
344 62 AB7959193 ATABEK SAIDOV BAXTIYAROVICH koen_1992@mail.ru Xorazm Xorazm viloyati Bog’ot tumani 92-IDUMI 8 8 8 80,00
345 63 I-HR0002012 Sirojiddin Qilichboyev Odilbek o’g’li sirojiddin2004@umail.uz Xorazm Bog’ot tumanidagi 92-IDUMI 10 6 8 80,00
346 64 AB 6892661 Mirzohid Boltaboyev Dilmurod o’g’li otaboyev_1991@umail.uz Xorazm Bog’ot tumanidagi 92-IDUMI 7 8 9 80,00
347 65 AB 8172937 Bobur Abdullayev Zafar o’g’li Xonqamaktab2@inbox.uz Xorazm Xorazm viloyati Xonqa tumanidagi 2-maktab 8 8 8 80,00
348 66 AB8940626 Dostonbek Pirnazarov Hamid o’g’li farxod82@umail.uz Xorazm Yangibozor tumani 10- son Ixtisoslashtilgan maktab internati 9 6 9 80,00
349 67 IR-0119180 Suhrob Ismoilov Farhod o’g’li suhrob-2002@umail.uz Xorazm Yangiariq tumani QArmish qishlog’i 8 7 9 80,00
350 68 AC1756304 Jalolbek Karimov Omon o’g’li jalolbek.karimov@inbox.ru Xorazm Yangibozor tumani, 26-sonli maktab 7 7 10 80,00
351 69 AB9719512 Muhammadjon Saliyev Otabek o`g`li muhammadjon.saliyev@bk.ru Xorazm Xorazm viloyati Yangibozor tumani 1-sonli maktab 10 5 9 80,00
352 70 AB9532469 Sardorbek Axmedov Quvondiq o’g’li yangiariq11-imi@umail.uz Xorazm Xorazm viloyati Yangiariq tumani Yangiariq mahallasi Mustaqillik ko’cha 16-uy, Mahmud az-Zamaxshariy nomli 11-son ixtisoslashtirilgan maktab-internati 10 8 6 80,00
353 71 AB 6850255 Baxodir Otaboyev Botir o’g’li xonqamaktab38@inbox.uz Xorazm Xonqa tumani 48-son ayrim fanlar chuqur o’rganiladigan ixtisoslashtirilgan maktab-internati 9 8 7 80,00
354 72 AB6747094 Jumaniyoz Ro`zmamatov Durumboy o`g`li rjbbyvsnjrbk@gmai.com Xorazm Xonqa tumani andalip ko`chasi 1-uy 48-imi 10 5 9 80,00
355 73 AB7559556 Dilmurod Bobonazarov Maxmudjon o’g’li d-24-07-2001@umail.uz Xorazm Gurlan tumani 30-maktab 9 8 7 80,00
356 74 AB7321456 Samandar Abdullayev Soliy o’g’li Xkas2001@gmail.com Xorazm 30-maktab 9 6 9 80,00
357 75 AC1096752 Abbosbek Axmedov Xikmat o’g’li asssoolom@gmail.com Xorazm Xiva shahar 12-son maktab,orudjev 10 5 9 80,00

Ko’rik tanlovning 2-bosqichida Qoraqalpog’iston Respublikasidan ishtirok etadigan o‘quvchilar
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent Axborot Texnologiyalari Universiteti Nukus filialida bo’lib o’tadi.
Список учащихся Республики Каракалпакстан, допущенных ко 2 туру конкурса
“Последователей Мухаммада аль-Хоразми”, который будет проходить в Нукусском филиале Ташкентского университета информационных технологий имени Мухаммада аль-Хоразми.

Passport / Tug’ilganlik guvohnomasi raqami Ismi
Имя
Familiyasi
Фамилия
Otasining ismi
Имя отца
Е-mail pochta
Е-mail почта
Hudud
Регион
Maktab nomi/manzili
Название школы / адрес
MAT
МАТ
FIZ
ФИЗ
INF
ИНФ
Umumiy ball
Общий балл
358 1 KA 1185532 Ulzada Duysenbaeva Makset qizi ulzada_02@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Nukus tumani 21-sonli maktab 9 9 10 93,33
359 2 KA1005856 Jurabek Saklapov Mels o’g’li jsaklapov@umail.uz Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Beruniy ko’chasi raqamsiz uy 50-maktab 10 8 10 93,33
360 3 II-KK0161309 Nurbek Sherimmatov Nurummat oʻgʻli nurbeksherimmatov@mail.ru Qoraqalpog’iston Resp. 15- sonli maktab 9 10 9 93,33
361 4 KA1035184 Мийрас Акимниязов Калбаевич akimniyazovmiyras@gmail.com Qoraqalpog’iston Resp. Чимбайский район школа 38 И.Юсупов 5 9 9 9 90,00
362 5 II-KK154759 Асем Утемуратова Назарбековна asemutemuratova5@gmail.com Qoraqalpog’iston Resp. Республика Каракалпакстан, город Нукус, Досназарова 8, школа №46 10 8 9 90,00
363 6 KA1091155 Павел Сармин Федорвич progressteacher2@inbox.ru Qoraqalpog’iston Resp. Каракалпакстан, Нукус досназарова 8 10 8 9 90,00
364 7 II-KK0127878 Maftuna Sadullayeva Usmon qizi M.Sadullayeva@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Ellikqal’a tumani 5-son Davlat ixtisoslashtirilgan maktab 9 9 9 90,00
365 8 II-KK0168894 Dilafruz Satimova Shuxrat qizi D.Satimova@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Ellikqal’a tumani 5-son Davlat ixtisoslashtirilgan maktab 10 7 10 90,00
366 9 II-KK№0101614 Madina Allambergenova Reymbay qizi mallambergenova@umail.uz Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Beruniy ko’chasi raqamsiz uy 50-maktab 10 9 8 90,00
367 10 II KK 0166785 Baxtiyar Seytmuratov Esemurat uli tolik_7676@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Akmangit PFY 21-sonli maktab 10 8 9 90,00
368 11 KA 1241933 Parxatov Fayz Alimjon uli Fayz@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’rot tumani 2-sonli maktab 10 8 9 90,00
369 12 KA 1168618 Gawxar Kojakmetova Azat qizi gawxar_02@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Nukus tumani 21-sonli maktab 9 8 10 90,00
370 13 KA1155035 Ernazar Kadirbergenov Niyetbay uli Mister_XXXXXXX@bk.ru Qoraqalpog’iston Resp. Nukus shaxri 25 kishi rayon 22-maktab 8 9 9 86,67
371 14 KA1240262 Nigora Radjapbayeva Mambetjon qizi N.Radjapbayeva@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Ellikqal’a tumani 5-son Davlat ixtisoslashtirilgan maktab 8 9 9 86,67
372 15 II-KK №0163691 Арыухан Нарекеева Базарбай қызы dmirzanova71@mail.ru Qoraqalpog’iston Resp. Nukus shahri, T.Kaypbergenov 45, maktab №37 9 9 8 86,67
373 16 II-HR 0144749 Shuxrat Allamberganov Azamat og’li shuxratallambergenov@mail.ru Qoraqalpog’iston Resp. №24-sonli maktab Jien-jiraw Amudaryo kochasi 10 9 7 86,67
374 17 KA0940597 Atabay Xudaybergenov Nurlan uli atabayxudaybergenov@mail.ru Qoraqalpog’iston Resp. №24 sonli Jien-jiraw maktabi Amudaryo kochasi Nukus shaxri 10 9 7 86,67
375 18 KA1042275 Gulchehra Jumamuratova Maxset qizi Sherzoduzaqbayev@gmail.com Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani 18-maktab 9 8 9 86,67
376 19 KA1245104 Goʻzal Abdullayeva Odilbek qizi yaxshimov.sarvarbek@mail.ru Qoraqalpog’iston Resp. Amudaryo tumani 40- sonli maktab 10 9 7 86,67
377 20 II-KK0101630 Rasul Uralbayev Ziynelbay o’g’li rasul2002@gmail.com Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Turkiston ko’chasi A.Begimov nomidagi 48-maktab 9 8 9 86,66
378 21 KA1204736 Баинязов Батирбай Азатбай угли agent0088@mail.ru Qoraqalpog’iston Resp. Кунгирот туманки 34-сонли мактаб 9 8 8 83,33
379 22 KA1186316 Asiya Kenjebaeva Jandawlet qizi kenjebaeva.a@bk.ru Qoraqalpog’iston Resp. Qungirot tumani 34-sonli maktab, Bekniyazov kychaci, r/u 8 8 9 83,33
380 23 KA1055275 Babajanov Sardorbek Salamatovich kolyan_8282@mail.ru Qoraqalpog’iston Resp. Xujayli tumani 4-son maktab. Xujayli tumani Avtobaza kucasi 1-uy 10 7 8 83,33
381 24 KA1127070 & I-QQ0123540 Kamaladdin Paluaniyazov Kayratdinovich nukus_t1m@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Nukus tumani 1-sonli ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktabi 9 7 9 83,33
382 25 II-KK№0162443 Aziza Abdualitova Yusuf qizi aabdualitova@umail.uz Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Beruniy ko’chasi raqamsiz uy 50-maktab 7 8 10 83,33
383 26 II KK 0166657 Seydan Pirnazarov Sayipnazar uli nukus_t21m@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Akmangit PFY 21-sonli maktab 9 8 8 83,33
384 27 KA1155953 Asadbek Qog’anbayev Arislan uli MisterJeck1@gmail.com Qoraqalpog’iston Resp. 55-maktab xojali tumani 9 8 8 83,33
385 28 KA0954593 Gulbaxar Umarova Baxbergen qizi gulbaxaru@bk.ru Qoraqalpog’iston Resp. Nukus shaxri 25-kichik rayon 22-maktab 9 10 6 83,33
386 29 KA1051865 Salawat Erejepov Omirxan uli esalawat@mail.ru Qoraqalpog’iston Resp. Nukus shahri 24-sonli maktab 8 10 7 83,33
387 30 KA1255512 Gulomjon Xojamuratov Rashit ogli qongirot37maktab@umail.uz Qoraqalpog’iston Resp. Qongirot tumani 37-sonli maktab 10 7 7 80,00
388 31 II-KK0100678 Alibek Dauletyarov Toylibay o’g’li Alibek2001@gmail.com Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Turkistin ko’chasi A.Begimov nomidagi 48-maktab 9 8 7 80,00
389 32 KA 1243950 Ornaliyeva Dauletgul Chingiz qizi tk_13-mektep@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Taxtakupir tumani 13-sonli maktab 9 7 8 80,00
390 33 II-KK№0161612 Muyassar Narbaeva Shavkat qizi mnarbaeva@umail.uz Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Beruniy ko’chasi raqamsiz uy 50-maktab 10 7 7 80,00
391 34 KA1256573 Hurziya Muratbaeva Ikramjan qizi Hurziya_m@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani, Beruniy ko’chasi 27-uy, 35-IDUM 8 6 10 80,00
392 35 II-KK0127907 Lobar Gaipnazarova Umirbek qizi L.Gaipnazarova@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Ellikqal’a tumani 5-son Davlat ixtisoslashtirilgan maktab 7 9 8 80,00
393 36 KA1106409 Axmad Kurbanbayev Ashirbek o’g’li A.Kurbanbayev@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Ellikqal’a tumani 5-son Davlat ixtisoslashtirilgan maktab 10 7 7 80,00
394 37 KA1043658 Дильмухаммед Турдымуратов Нурыллаевич dturdimuratov@bk.ru Qoraqalpog’iston Resp. Школа №37 им.Пушкина город нукус ул.Тулепберген Каипбергенов 10 6 8 80,00
395 38 KA1065321 Otabek Fayzullaev Baxtiyar o’g’li atik.200104@gmail.com Qoraqalpog’iston Resp. Xojayli tumani, Do’stlik #5, 2-maktab, Jumag’aliy Qaldiqaraev 9 7 8 80,00
396 39 KA1236769 Batirbek Nag’metov Bayrambek o’g’li darmenbay@inbox.uz Qoraqalpog’iston Resp. Nukus tumani 1-sonli ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktabi 9 6 9 80,00
397 40 KA1163818 Shirinoy Otelbayeva Dauletbay qizi azik4997@gmail.com Qoraqalpog’iston Resp. Qo`ng`irot tumani 18-maktab 8 8 8 80,00
398 41 II-KK 0161615 Guloyim Shamshetova Jenisbay qizi guloyim2002@gmail.com Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Asanbegimov nomidagi 48-sonli maktab Turkiston MFY 8 8 8 80,00
399 42 -1165124 Alisher Alimbaev Jenisbay uli alisher@gmail.uz Qoraqalpog’iston Resp. Shumanay tumani 7-sonli umumta’lim maktabi Ajinyoz ko’chasi 8 9 7 80,00
400 43 1155055 Sulyaman Atamuratov Nokisbay uli sulayman02@bk.ru Qoraqalpog’iston Resp. Tolepbergen Qaybergenov 3-maktab 10 9 5 80,00