2019-yilning 18-may kuni “Muhammad al-Xorazmiy izdoshlari” ko’rik tanlovining ikkinchi(mintaqaviy) bosqichi bo’lib o’tdi.

Avvaldan belgilab qo’yilganidek ko’rik-tanlovning birinchi bosqichida 80 va undan yuqori ball olgan ishtirokchilar 400 nafarni tashkil etib, Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent Axborot texnologiyalari universitetida va uning Samarqand, Farg‘ona, Urganch, Qarshi va Nukus shaharlaridagi filiallarida keyingi bosqichga o’tish uchun bellashdilar.

Ikkinchi bosqichda 400 nafar ishtirokchidan 285 nafari qatnashib, berilgan topshiriqlardan jami 75 ball va undan yuqori natijaga erishgan ishtirokchilar ko’rik-tanlovning uchinchi(respublika) bosqichiga qatnashish huquqini qo’lga kiritishlari nizomda belgilangan edi. Ikkinchi bosqich natijalari yakuniga ko’ra hech bir ishtirokchi yetarlicha ball to’play olishmagani ma’lum bo’ldi. Shu sababdan “Muhammad al-Xorazmiy izdoshlari” ko’rik tanlovi shu bosqichda yakuniga yetgan deb e’lon qilinadi.

Barcha ishtikorchilarga ko’rik-tanlov tashkilotchilari nomidan minnatdorchilik bildiramiz.

O’z natijalaridan qoniqish hosil qilmagan ishtirokchilar kerakli tartibda apellyatsiya berish huquqiga ega. Apellyatsiyaga topshirgan o’quvchi passport yoki tug’ilganlik haqidagi guvohnomasi bilan 30-31-may kunlari Toshkent shahar Mirzo Ulug’bek tumani Tepasmasjid ko’chasi-4 (Muhammad al-Xorazmiy nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab)ga kelishlari zarur. Ushbu sanadan kechikib kelgan ishtirokchilarning shikoyatlari qabul qilinmaydi va ko’rib chiqilmaydi.

Quyida “Muhammad al-Xorazmiy izdoshlari” ko’rik tanlovining ikkinchi(mintaqaviy) bosqichi natijalarini ko’rish mumkin:

 


18 мая 2019 года состоялся второй этап конкурса «Последователи Мухаммада аль-Хоразмий».

Как отмечалось ранее, на первом этапе конкурса более 400 участников, набравшие 80 и более  баллов, соревновались в Ташкентском университете информационных технологий имени Мухаммада аль-Хоразмий и его филиалах в городах Самарканд, Фергана, Ургенч, Карши и Нукус, чтобы перейти к следующему этапу.

На втором этапе участвовали 285 из 400 участников. В следующий, третий(республиканский) этап конкурса должны были пройти участники, набравшие в общей сложности 75 баллов и выше. По итогам второго этапа никто из участников не набрал необходимого количества баллов. По этой причине конкурс «Последователи Мухаммада аль-Хоразмий» на этим этапе завершился.

Благодарим всех энтузиастов от имени организаторов конкурса.

Участники, которые не удовлетворены своими результатами, имеют право подать апелляцию в установленном порядке. Для подачи апелляции участник конкурса должен подойти по адресу: город Ташкент, Мирзо Улугбекский район, улица Тепамасжид-4(Специализированная школа имени Мухаммада аль-Хоразмий) 30 и 31 мая текущего года. При себе иметь паспорт или свидетельство о рождении. Жалобы, присланные с опозданием установленной даты, не принимаются и не будут рассмотрены.

Результаты второго этапа конкурса «Последователи Мухаммада аль-Хоразми»:

 

 

T/R

 

Passport /

Tug’ilganlik guvohnomasi raqami

Ismi

Имя

Familiyasi

Фамилия

Otasining ismi

Имя отца

Hudud

Регион

Maktab nomi/manzili

Название школы / адрес

MAT

МАТ

FIZ

ФИЗ

INF

ИНФ

Umumiy ball

Общий балл

1 292 10 AB8573228 Aziza Amrulloyeva Nazirjon qizi Buxoro Shofirkon Shoh ko’chasi 102-uy 1-umumta’lim maktab 26,11 9,00 28,00 63,11
2 331 49 AB8719193 Boburjon Mavlonov Xushnud o’g’li Xorazm Hazorasp tumanidagi 1-son ayrim fanlar chuqur o’rganiladigan maktab internati 25,11 15,00 20,00 60,11
3 57 35 AB6946825 Yoqubjon Isaqjonov Yorqinjon o`g`li Farg’ona O`ZBEKISTON TUMANI 65-IDUMI 18,00 15,00 24,11 57,11
4 4 4 AB9525718 Laziz Abdullaev O’tkir o’g’li Toshkent sh Muhammad al-Xorazmiy nomidagi informatsion texnologiyalariga oid fanlarni chuqurlashtirib o’tishga ixtisoslashtirilgan maktab 20,00 16,00 18,00 54,00
5 386 29 KA1051865 Salawat Erejepov Omirxan uli Qoraqalpog’iston Resp. Nukus shahri 24-sonli maktab 13,00 15,00 19,00 47,00
6 3 3 AB8080289 Asadbek Axrorov Ravshanovich Toshkent sh Al-Xorazmiy nomidagi ixtisoslashtirilgan maktab 17,00 15,00 15,00 47,00
7 120 4 AC0414051 Parizoda Xoliqova Saidali Qizi Qashqadaryo Shahrisabz shahar 7-IDUMI 12,00 10,00 24,22 46,22
8 134 18 AB7028025 SAIDAXMAT ATAULLAYEV OBIDJON Qashqadaryo SHAHRISABZ SHAHAR 7-IDUMI 8,00 12,00 25,22 45,22
9 325 43 AC1758793 Azumboy Ro`zimboyev Hamrobeko`g`li Xorazm Yangibozor tumani 10- son Ixtisoslashtilgan maktab internati 11,00 15,00 19,00 45,00
10 133 17 AC0201699 Norboyev Mardon Oybek o’g’li Qashqadaryo 68-sonli ixtisoslashtirilgan maktab internati 13,00 10,00 20,00 43,00
11 138 22 AB7083314 Asadbek Qarshiyev Ahmad o’g’li Surxondaryo Denov tumani, Totuvlik mahallasi, Oliy qadriyat 20 20,00 8,00 14,00 42,00
12 332 50 AC1495670 Shaxriyor Xusinov Yorqinbek o’g’li Xorazm Hazorasp tumanidagi 1-son Ayrim fanlar chuqur o’rganiladigan maktab-internati 11,00 11,00 20,00 42,00
13 118 2 AC0484485 Aziza Xudoyberdiyeva Abdullatif qizi Qashqadaryo Obod mahalla 68-DIMI 10,00 10,00 21,11 41,11
14 122 6 KS0264899 Normamatova Mashhura Dilshod qizi Qashqadaryo 68-sonli ixtisoslashtirilgan maktab internati 10,00 9,50 21,11 40,61
15 38 16 I-NA 0001188 Nuriddinbek Obidjonov G’ulomjon Namangan Chust tuman 52-IDUM 1,00 23,00 16,11 40,11
16 217 55 AB8585580 Mohlarbonu Axtamova Ulug`bek qizi Navoiy 8- maktab 18,00 4,00 17,11 39,11
17 126 10 AB7056195 Davron Sulaymonov Begimqul o’g’li Qashqadaryo Qarshi shahar 5-maktab 6,00 11,00 22,11 39,11
18 125 9 AC0385791 MA’RUF PARDAYEV MANSUR Qashqadaryo SHAHRISABZ 7-IDUMI 5,00 11,00 21,11 37,11
19 267 105 AB6707290 Abbos Ne’matov Mirzohid o’g’li Navoiy Zarafshon shahar 4-kichik nohiya 8-maktab 10,00 3,00 24,00 37,00
20 46 24 AB 6872237 Sarvar Mirzaxakimov Mirzaodil Namangan Chust 52-IDUM 3,00 16,00 17,11 36,11
21 237 75 АВ9667204 Шахзод Мажидов Шарифжон угли Navoiy Зарафшон шахар 12 умумтаьлим мактаби 10,00 2,00 23,11 35,11
22 370 13 KA1155035 Ernazar Kadirbergenov Niyetbay uli Qoraqalpog’iston Resp. Nukus shaxri 25 kishi rayon 22-maktab 18,00 13,00 4,00 35,00
23 132 16 II-KS №020745 Ramziddin Xolmaxmatov Qurbon o’g’li Qashqadaryo Kitob tumanidagi 1-sonli ixtisoslashtirilgan maktab-internati 14,00 5,00 16,00 35,00
24 185 23 IIGZ0102626 Mirjahon O’ralov Norpo’lat o’g’li Jizzax Jizzax shahri 3-o’rta ta’lim maktabi 2,00 13,00 20,00 35,00
25 27 5 AB8903286 Isroiljon Abduvahobov Ikromjon Andijon Shahrixon tumani Nazarmahram M.F.Y 44-IDUM 3,00 6,00 25,22 34,22
26 157 41 АВ 9840187 Жонибек Ҳамзаев Соҳибжон ўғли Surxondaryo Сариосиё тумани, 9 умумтаълим мактаби 11,00 5,00 18,00 34,00
27 61 39 AB7425705 To’ychiboy Nasibaliyev Baxodirjon o’g’li Farg’ona O’zbekiston tumani 65-IDUMI 6,00 16,00 11,11 33,11
28 372 15 II-KK №01636 9     Арыухан Нарекеева Базарбай қызы Qoraqalpog’iston Resp. Nukus shahri, T.Kaypbergenov 45, maktab №37 13,00 9,00 11,10 33,10
29 197 35 AC0278583 Nigina `Xamrayeva Avaz qizi Navoiy Zarafshon shahar 8-maktab 9,00 5,00 19,00 33,00
30 170 8 AB7745925 Asadbek Abdumannonov Azamat o’g’li Samarqand Payariq tumani 57-maktab 19,00 6,00 7,00 32,00
31 327 45 II-HR №01371 4     Lobar Boboxujayeva Oybek qizi Xorazm Gurlan tumani Birlashgan qishlog`i Nukus mahallasi 41-umumiy o`rta ta’lim maktabi 18,00 5,00 9,00 32,00
32 145 29 AC1551357 Najmidddin Ibrohimov Abdumo’min o’g’li Surxondaryo Denov tumani, Totuvlik mahallasi, Oliy qadriyat ko’chasi 20, davlat 2- ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 9,00 10,00 13,00 32,00
33 153 37 AB7874217 Raxmatov Abduvohid Abdullo o’g’li Surxondaryo Sariosiyo tumani 28-maktab 9,00 7,00 16,00 32,00
34 47 25 AB7971710 Ismoil Tursunov Akmaljon o’g’li Namangan Namangan shahar 2-DIMI 18,00 0,50 13,00 31,50
35 100 78 AC03766947 Humoyunbek Qayumjonov Husanboy o`g`li Farg’ona Farg`ona viloyati O`zbekiston tumani 65-IDUMI 2,00 13,00 16,11 31,11
35 377 20 II-KK0101630 Rasul Uralbayev Ziynelbay o’g’li Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Turkiston ko’chasi A.Begimov nomidagi 48-maktab 10,00 9,00 12,00 31,00
36 91 69 AB 6561427 Akramjon Minochdinov Kamoliddin o’g’li Farg’ona Farg’ona tumani 4-sonli o’rta ta’lim maktabi 9,00 12,00 10,00 31,00
37 229 67 AB6508402 Diyorbek Sadilloyev Najmiddin o’g’li Navoiy Zarafshon shahar 8-maktab 8,00 13,00 10,00 31,00
38 268 106 AC0493360 Muhammadamin Ro`ziyev Qahramon o`g`li Navoiy Zarafshon 8-maktab 2,00 2,00 27,00 31,00
39 266 104 AC0234260 Safarov Eldor Farxod o’g’li Navoiy Xatirchi tumani 36-maktab 10,00 19,00 1,00 30,00
40 172 10 II-SM0282982 Otabek Esanov Olimjon Samarqand Kattaqo’rg’on tumani 34-umumiy o’rta ta’lim maktabi. Buxoro ko’chasi,12-uy 9,00 5,00 16,00 30,00
41 7 7 I-AN0255819 Muhammadjon Latifov Axmadjon o’g’li Toshkent sh Oltinko’l tumanidagi 28-davlat ixtisoslashtirlgan maktab-internati 6,00 6,00 18,00 30,00
42 283 1 AB 8039047 Azamat Fayzullayev Ilyos Buxoro Romitan tuman 4- umumta’lim maktabi 1,00 2,00 26,20 29,20
43 99 77 AC1697210 Ahrorxo’ja A’zamxo’jayev Akbarxo’ja Farg’ona O’zbekiston tumani, 65-IDUMI 3,00 16,11 10,00 29,11
44 169 7 AB6218031 Ilyosxo`ja Sulaymonov Abdirasul o`g`li Samarqand Ishtixon tuman 1-sonli ixtisoslashtirilgan davlat umumta`lim maktabi 9,00 10,00 10,00 29,00
45 162 46 АС 0361976 Ahmad Hojiyev Safarboyevich Surxondaryo Сариосиё тумани, 9 умумтаълим мактаби 7,00 5,00 17,00 29,00
46 68 46 AC 0118147 Ilxomjon Raximov Iqboljon o`g`li farg’ona Farg`ona shahar A.Navoiy ko`chasi 31-uy, 1-IDUMI 5,00 9,00 15,00 29,00
47 121 5 AC1603079 Nosirjon Norboboyev Abdusamad o’g’li Qashqadaryo Shahrisabz shahar Nekuz ko’cha 54-a uy 10,00 8,00 10,00 28,00
48 381 24 KA1127070 & Kamaladdin Paluaniyazov Kayratdinovich Qoraqalpog’iston Resp. Nukus tumani 1-sonli ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktabi 10,00 6,00 12,00 28,00
49 14 14 AB9069072 Zuhriddin Musabayev Muhammad oʻgʻli Toshkent Bekobod shahar Shahriobod 27 , 3- umumiy oʻrta taʼlim maktabi 13,00 14,00 0,00 27,00
50 308 26 AB7405110 Og’abek Sanoyev Otabek o’g’li Buxoro 7-maktab Qorovulbozor tuman 13,00 5,00 9,00 27,00
51 324 42 AC1319515 Sevara Matyakubova Ko`palboy Xorazm 49-IDUM 12,00 0,00 15,00 27,00
52 361 4 KA1035184 Мийрас Акимниязов Калбаевич Qoraqalpog’iston Resp. Чимбайский район школа 38 И.Юсупов 5 10,00 7,00 10,00 27,00
53 291 9 AC 0702633 Kalandarova Zarinabonu Shokirovna Buxoro Buxoro shahar 10-umumta’lim maktabi 7,00 8,00 12,00 27,00
54 73 51 AB6539415 Boburshoh Uzoqov Nazirjon Farg’ona Farg’ona viloyati O’zbekiston tumani dasht-qishloq Alisher Navoiy nomli 13maktab 1,00 9,00 17,00 27,00
55 37 15 I-NA 0001188 Ulug’bek Mirzashukurov Mirzakarim Namangan Chust tuman 52-IDUM 7,00 10,00 9,00 26,00
56 31 9 II-AN0255699 Abdujalol Erkinov Mahmudjon Andijon Andijon tumani 36-IDUMI 6,00 3,00 17,00 26,00
57 343 61 AC1519710 Jalolbek Jumaniyozov Mayliboy o`g`li Xorazm Xonqa tuman 7-sonli IDUM 19,11 0,00 6,00 25,11
58 352 70 AB9532469 Sardorbek Axmedov Quvondiq o’g’li Xorazm Xorazm viloyati Yangiariq tumani Yangiariq mahallasi Mustaqillik ko’cha 16-uy, Mahmud az-Zamaxshariy nomli 11-son ixtisoslashtirilgan maktab-internati 0,00 10,00 15,11 25,11
59 290 8 AC1296382 Xolniso Xoliqova Xolis qizi Buxoro Peshko’ tumani Chibog’oni MFY Degdavon qishlog’i, 43-maktab 11,00 10,00 4,00 25,00
60 311 29 AC0247239 Jalolov Mironshoh Mansurovich Buxoro Buxoro shahar 10-umumta’lim maktabi 6,00 11,00 8,00 25,00
61 130 14 II-KS0204304 Ибодуллаев Акмал Акбар ўғли Qashqadaryo Қашқадарё вилояти Китоб тумани, Буюк Ипак Йўли кўчаси 2-уй, 4 умимий ўрта таълим мактаби 4,00 5,00 16,00 25,00
62 234 72 AB0267224 Lazizbek Xikmatullayev Bahodir o’g’li Navoiy Xatirchi tumani 65-maktab 3,00 7,00 15,00 25,00
63 322 40 II-HR0148842 Rustambek Qadamboyev O`ktam o`g`li Xorazm Yangibozor tumani 10- son Ixtisoslashtilgan maktab internati 3,00 6,00 16,00 25,00
65 335 53 AB9694373 Sevara Axmedova Masharib qizi Xorazm Xorazm viloyati Xonqa shaharchasi B.Odomov ko`chasi 94-uy 7-sonli Ixtisoslashtirilgan davlat umumta`lim maktabi 16,00 7,00 1,00 24,00
66 164 2 AB7925416 Dildora O`roqova Akmaljon qizi Samarqand Ishtixon tumani 1-son ixtisoslashtirilgan davlat umumta`lim maktabi 13,00 0,00 11,00 24,00
67 293 11 AC0728098 Ra’no Shamsiddinova O’lmas qizi Buxoro Shofirkon Shoh ko’chasi 102-uy 1-umumta’lim maktab 9,00 9,00 6,00 24,00
68 64 42 AC1573020 Asliddin Malikov Akmaljon o’g’li Farg’ona Rishton tumani Amirobod qishlog’i 33-maktab 6,00 13,00 5,00 24,00
69 65 43 I-FR 1210059 Sanobar Berdiyeva Sayfiddin qizi Farg’ona Toshloq tumani16-o’rta ta’lim maktabi 17,00 6,00 0,00 23,00
70 309 27 AC1762496 BEHZOD AMRILLOYEV XAYRULLO O’G’LI Buxoro G’ijduvon tumanidagi 62-son ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 13,00 4,00 6,00 23,00
71 111 89 AC1639333 Islomjon Mahmudjonov Iqboljon o’g’li Farg’ona Rishton tumani 18-maktab 7,00 1,00 15,00 23,00
72 26 4 I I-AN0239149 Gullola Turg’unova Maxammadjon qizi Andijon Baliqchi tumani 38-davlat ixtisoslashtirilgan maktab internati 6,00 3,00 14,00 23,00
73 80 58 AB9352809 II- F Gulbahor Otaquziyeva Shukurjon qizi Farg’ona Oltiariq tuman 7-maktab 1,00 11,00 11,00 23,00
74 201 39 AB8607187 Sitora Burxonova To`lqin Navoiy Karmana tumani 16-maktab 13,00 3,50 6,00 22,50
75 334 52 AB7959195 XUMOYUN BOBAJANOV MURODBEK O’G’LI Xorazm Xorazm viloyati Bog’ot tumani 92-IDUMI 3,00 8,00 11,11 22,11
76 119 3 AC03854901 Erajbek Ashurov Xudayberdi o’g’li Qashqadaryo G’uzor tumani, 68-sonli ixtisoslashtirilgan maktab internati 1,00 0,00 21,11 22,11
77 339 57 AB9205602 Allabergan Egamov Davlatnazar o’g’li Xorazm Yangiariq tumani Yangiariq mahallasi Mustaqillik ko’cha 16-uy 17,00 5,00 0,00 22,00
78 18 18 AB7234418 Isfandiyor Sultonov Farxodjon o’g’li Toshkent Tashkent viloyati Bekobod shahar 16-umumta’lim maktabi 11,00 11,00 0,00 22,00
79 32 10 AB7045606 Sunnatullo Erkinjonov Habibullo o’g’li Andijon Andijon viloyat Paxtaobod tuman 37-IDUM 8,00 2,00 12,00 22,00
80 173 11 II-SM 0335545 Himmatov Lazizbek Zarif o`g`li Samarqand Oqdaryo tumani, 52-IDUMI 4,00 0,00 18,00 22,00
81 96 74 I-FR0282658 Abdusalom Ergashev Abdusaid Farg’ona Farg’ona viloyati O’zbekiston tumani Dasht-cho’lpon Alisher Novoiy nomli 13Maktab 3,00 14,00 5,00 22,00
82 338 56 I-TN0116930 Farruxbek Sobirov Ne’matjon Xorazm Yangibozor tuman, 10-son ixtisoslashtirilgan maktab internat 2,00 4,00 16,00 22,00
83 171 9 AB6769423 Ayubjon Soleyev Yunusjonovich Samarqand Kamoliddin Bekzod ko’chasi, 2-uy, 20-umumiy o’rta ta’lim maktab 8,00 10,00 3,00 21,00
84 296 14 BH 0110872 Яҳёбек Яндашов Яшин ўғли Buxoro G’ijduvon tumanidagi 62-son ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 7,00 12,00 2,00 21,00
85 140 24 II-SU0145351 Abdimurod Tojiyev Erkin o’g’li Surxondaryo Surxondaryo viloyati Qumqo’rg’on tumanidagi Davlat 11-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 8,00 9,00 3,00 20,00
86 388 31 II-KK0100678 Alibek Dauletyarov Toylibay o’g’li Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Turkistin ko’chasi A.Begimov nomidagi 48-maktab 8,00 4,00 8,00 20,00
87 194 32 AB7278557 Hamroyev Shaxriddin To`lqin o`g`li Navoiy karmana 13-maktab 7,00 3,00 10,00 20,00
88 208 46 AC1681740 Shuhrat Raufov Dilshod Navoiy 20-maktab 7,00 4,00 9,00 20,00
89 295 13 II-BH 0152240 Elbek Shodjonov Elmurod o’g’li Buxoro Peshko’ tumani Chibog’oni MFY Degdavon qishlog’i, 43-maktab 7,00 10,00 3,00 20,00
90 319 37 AC0121011 Jo’shqinbek Bekniyozov Rashid o’g’li Buxoro Buxoro viloyat Xalq ta’lim boshqarmasi Qorako’l tuman 1-son ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 4,00 15,00 1,00 20,00
91 383 26 II KK 0166657 Seydan Pirnazarov Sayipnazar uli Qoraqalpog’iston Resp. Akmangit PFY 21-sonli maktab 11,00 8,00 0,00 19,00
92 15 15 AB7996440 Muhammadali Niyozaliyev Ulug`bek o`g`li Toshkent Parkent tumani 5-IDUM 8,00 3,00 8,00 19,00
93 148 32 I-SU0146049 Hojiakbar Aminov Ahmadzoda Surxondaryo Denov tumanidagi Davlat 17-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 7,00 12,00 0,00 19,00
94 24 2 II-AN0263397 Abdurahim Abduqahhorov Abdusalim o’g’li Andijon Andijon viloyat, Asaka tumani, 11-DIMI 5,00 1,00 13,00 19,00
95 303 21 I -BH 0027282 Kumush Muxammadova Hakim qizi Buxoro Vobkent tuman 16-maktab 4,00 14,00 1,00 19,00
96 35 13 II-AN 0224986 Muhammadqodir Abdullajonov Muhtarjon o’g’li Andijon Paxtaobod tumani 37-IDUM 3,00 6,00 10,00 19,00
97 95 73 AC0294361 Diyorbek Shermatov Akmaljon o’g’li Farg’ona Buvayda tumani 25-umumiy o’rta ta’lim maktabi 2,00 9,00 8,00 19,00
98 123 7 KS0282443 Maqsud To’rayev Musulmon o’g’li Qashqadaryo 68-sonli ixtisoslashtirilgan maktab internati 12,00 6,00 0,00 18,00
99 196 34 AC0234327 Yusupov Mahmud Isroil o’g’li Navoiy Navoiy viloyati Xatirchi tumani 36-maktab 11,00 3,00 4,00 18,00
100 306 24 AB7880991 Intizor Abdullayeva Iskandar qizi Buxoro Shofirkon Shoh ko’chasi 102-uy 1-umumta’lim maktabi 11,00 3,00 4,00 18,00
101 97 75 AC1398185 Sarvinoz Muhammadjonova Soyibjon qizi Farg’ona Bag’dod tumani Bag’dod qishlog’i 6-umumiy o’rta ta’lim maktabi 6,00 7,00 5,00 18,00
102 213 51 AB8400790 Shahrizoda Ro`ziyeva Orif qizi Navoiy Karmana tumani Degaron mahallasi, 22-maktab 6,00 3,00 9,00 18,00
103 116 94 AB8572120 Muxammadqodir Maxammadjonov Avazbek o’g’li Farg’ona Farg’ona viloyat Oltiariq tuman 1-IDUM 4,00 7,00 7,00 18,00
104 236 74 AB8855097 Sharofiddin Bobomurodov Azimjon o’g’li Navoiy Navoiy viloyati Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi 3,00 2,00 13,00 18,00
105 6 6 AC1498048 Ibrohim Sobirov Hikmatjon o’g’li Toshkent sh M.Ulug’bek tumani al-Xorazmiy nomli maktab 1,00 0,00 17,00 18,00
106 131 15 II-KS0207339 Номозали Баҳронов Фахриддин ўғли Qashqadaryo Қашқадарё вилояти, Китоб тумани, Буюк ипак йўли 2-уй, 4-умумий ўрта таълим мактаби 0,00 0,50 17,00 17,50
107 253 91 AC1332403 Diyorbek Tursunov Do`smurod o`g`li Navoiy Navoiy shahar 3-umumiy o`rta ta’lim maktabi 9,00 3,00 5,00 17,00
108 278 116 II-NV 0031483 Shaxina Qobilova Salim qizi Navoiy Karmana t. “Varq” MFY 6-maktab 7,00 2,00 8,00 17,00
109 20 20 II-SR0060206 SHarof Rashidov Qambar o‘g‘li Sirdaryo Oqoltin tumanidagi 10-maktab 6,00 4,00 7,00 17,00
110 392 35 II-KK0127907 Lobar Gaipnazarova Umirbek qizi Qoraqalpog’iston Resp. Ellikqal’a tumani 5-son Davlat ixtisoslashtirilgan maktab 6,00 4,00 7,00 17,00
111 270 108 AB7631808 Ravshanbek Imomnazarov Alisher o’g’li Navoiy Navoiy viloyati Xatirchi tumani 54-maktab 5,00 1,00 11,00 17,00
112 285 3 AB6668763 Dilnoza Qodirova G’ulom qizi Buxoro Shofirkon Shoh ko’chasi 102-uy 1-umumta’lim maktabi 4,00 0,00 13,00 17,00
113 307 25 AB9745371 Furqat Absalomov Mavsuddin o’g’li Buxoro Qorovulbozor tuman 7-maktab 4,00 7,00 6,00 17,00
114 25 3 AB6243235 Sanjarbek Mamayunusov Abdulla o’g’li Andijon Marhamat tumani Al-Buxoriy, 3-Ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab internati 1,00 0,00 16,00 17,00
115 297 15 AB7464218 SODIQOV NODIRBEK RAXMIDDIN O’G’LI Buxoro G’ijduvon tumanidagi 62-son ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 0,00 0,00 17,00 17,00
116 19 19 AC0696421 Sarvinoz Turopova Ulug‘bek qizi Sirdaryo oqoltin tumani 10-maktab 3,00 1,50 12,00 16,50
117 167 5 AB6289386 Sanjar Atamuradov Ali Samarqand Jomboy tuman, 51-maktab 14,11 2,00 0,00 16,11
118 179 17 AB 6004792 Zohidxon Rasaxonov Orif o`g`li Samarqand Oqdaryo 52-IDUMI 13,00 0,00 3,00 16,00
119 176 14 AC1228520 Muhayyo Ubaydullayeva Shodiyona Samarqand Samarqand viloyati Ishtixon tuman 4-maktab 12,00 3,00 1,00 16,00
120 191 29 AB9040674 Feruz Murodov Komil o’g’li Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta’lim maktabi 11,00 5,00 0,00 16,00
121 239 77 AC 1181819 Shohjahon Husanov Iskandar o’g’li Navoiy Navoiy viloyati Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi 11,00 3,00 2,00 16,00
122 151 35 AB8476483 Mansurbek Sattorov Xasan o’g’li Surxondaryo Denov tumani , Totuvlik mahallasi, Oliy qadriyat 20 6,00 10,00 0,00 16,00
123 207 45 AB6811454 Behruz Shukurov Akmaljon o’g’li Navoiy 8-maktab 5,00 2,00 9,00 16,00
124 180 18 II-SM0204308 Narzullaxon Saidxonov Abdixon o`g`li Samarqand Ishtixon tuman 1-ixtisoslashtirilgan 4,00 12,00 0,00 16,00
125 256 94 AB8953443 Sitora Bo’stonova Habibullo qizi Navoiy Navoiy viloyati Xatirchi tumani 5-maktab 3,00 5,00 8,00 16,00
126 337 55 II-HR0168417 Qahramon Bektemirov Hamro o`g`li Xorazm Yangibozor tumani 10- son Ixtisoslashtilgan maktab internati 1,00 12,00 3,00 16,00
127 52 30 AB6480680 Sanjar Nabijonov Rashidjon o‘g‘li Namangan Pop 16- DIMI 0,00 1,00 15,00 16,00
128 209 47 AC0252656 Mohinur Odilova Alisher qizi Navoiy Karmana tumani 3-umumiy o’rta ta’lim maktabi 7,00 2,50 6,00 15,50
129 107 85 AB8976949 Dilnoza Normuhammedova Otabek qizi Farg’ona Toshloq tumani 1-ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 11,00 4,00 0,00 15,00
130 177 15 AC1017242 Marjonaoy Aslamjonova Tolibovna Samarqand Samarqand shahar Allomalar ko’chasi. Samarqand shahar 11-umymiy o’rta ta’lim maktabi 9,00 1,00 5,00 15,00
131 72 50 AC1720062 Obloberdi Rahimberdiyev Mamadali o’g’li Farg’ona Toshloq tumani 1-ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 8,00 5,00 2,00 15,00
132 353 71 AB 6850255 Baxodir Otaboyev Botir o’g’li Xorazm Xonqa tumani 48-son ayrim fanlar chuqur o’rganiladigan ixtisoslashtirilgan maktabinternati 8,00 7,00 0,00 15,00
133 286 4 AB9745367 Jahongir Zoyirov Nargiz o’g’li Buxoro Qorovulbozor tuman 7-maktab 6,00 7,00 2,00 15,00
134 326 44 II-HR0137071 Nurbek Qodirberganov Qaxramon o`g`li Xorazm Gurlan tumani 30-maktab 6,00 6,00 3,00 15,00
135 141 25 AC0411563 Jasur Xo’shboqov Nurmamat o’g’li Surxondaryo Surxondaryo viloyati Qumqo’rg’on tumanidagi Davlat 11-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 1,00 2,00 12,00 15,00
136 23 23 AB98132732 Bexruz Nutfilloyev Ismat o’g’li Buxoro Romitan tumani Xosa MFY 0,00 4,00 11,00 15,00
137 147 31 AC1566245 Yoqub Tilovov Xo’jamurodovich Surxondaryo Denov tumanihdagi Davlat 17-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 13,00 1,00 0,00 14,00
138 349 67 IR-0119180 Suhrob Ismoilov Farhod o’g’li Xorazm Yangiariq tumani QArmish qishlog’i 8,00 5,00 1,00 14,00
139 400 43 1155055 Sulyaman Atamuratov Nokisbay uli Qoraqalpog’iston Resp. Tolepbergen Qaybergenov 3-maktab 8,00 4,00 2,00 14,00
140 159 43 AB9844309 Bozorov Shahboz Ama0o o`gli Surxondaryo Sariosiyo tumani boysunobot MFY 6-maktab 7,00 3,00 4,00 14,00
141 193 31 AB8125686 Sherzod Ochilov Alisher o’g’li Navoiy Xatirchi tuman 20-maktab 6,00 3,00 5,00 14,00
142 379 22 KA1186316 Asiya Kenjebaeva Jandawlet qizi Qoraqalpog’iston Resp. Qungirot tumani 34-sonli maktab, Bekniyazov kychaci, r/u 6,00 8,00 0,00 14,00
143 104 82 AC1641888 Fazliddinbek Jamoliddinov Muxiddin o’g’li Farg’ona Farg’ona shahar Al Xorazmiy ko’chasi 5v 26 o’rta ta’lim maktabi 3,00 8,00 3,00 14,00
144 74 52 AC 0270334 H Gozaloy Xolmatova G’ayratjon qizi Farg’ona Oltiariq tuman 7-maktab 2,00 6,00 6,00 14,00
145 366 9 II-KK№010161 Madina Allambergenova Reymbay qizi Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Beruniy ko’chasi raqamsiz uy 50-maktab 2,00 2,00 10,00 14,00
146 184 22 AB6660443 Sardorbek Nortojiyev Sherzodovich Samarqand Paxtachi tuman 35-maktab 4,00 3,50 6,00 13,50
147 40 18 AC0289071 Usmonxon Mavlonov Tohirxon o’g’li Namangan Namangan shahar, M.Muradov 101-uy,2-DIMI 0,00 0,00 13,11 13,11
148 302 20 AC1599289 Islomjon Mustafoyev Lazizjon Buxoro Maksim Gorkiy 2-maktab 12,00 0,00 1,00 13,00
149 347 65 AB 8172937 Bobur Abdullayev Zafar o’g’li Xorazm Xorazm viloyati Xonqa tumanidagi 2-maktab 10,00 0,00 3,00 13,00
150 364 7 II-KK0127878 Maftuna Sadullayeva Usmon qizi Qoraqalpog’iston Resp. Ellikqal’a tumani 5-son Davlat ixtisoslashtirilgan maktab 9,00 4,00 0,00 13,00
151 124 8 KS0263999 Asadbek Normurodov Akrom o’g’li Qashqadaryo 68-sonli DIMI 7,00 6,00 0,00 13,00
152 333 51 AC0315088 Xursandbek Olimov Ikbolbek o’g’li Xorazm Hazorasp tumani 14-son maktab 7,00 4,00 2,00 13,00
153 275 113 AC0258436 Azizbek Hojiyev Laziz o`g`li Navoiy Karmana tuman Degaron mahallasi 22 maktab 3,00 3,00 7,00 13,00
154 380 23 KA1055275 Babajanov Sardorbek Salamatovich Qoraqalpog’iston Resp. Xujayli tumani 4-son maktab. Xujayli tumani Avtobaza kucasi 1-uy 3,00 10,00 0,00 13,00
155 42 20 AC1690215 Amirxon Jamoldinov Amondin o’g’li Namangan Namangan viloyati Pop tumanidagi 16-sonli DIMI 1,00 0,00 12,00 13,00
156 98 76 II-FR 0279792 Dilshunos Qurbonova Qosimjon Farg’ona 13 0,00 11,00 2,00 13,00
157 155 39 II-SU0184199 Sardor Qaxxorov Komiljon o’g’li Surxondaryo Surxondaryo viloyati Qumqo’rg’on tumanidagi Davlat 11-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 7,00 0,50 5,00 12,50
158 139 23 AC0485573 Farrux Nuraliyev Ismoil o’g’li Surxondaryo Denov tumani, Totuvlik mahallasi, Oliy qadriyat 20 uy 8,00 4,00 0,00 12,00
159 154 38 AC1751873 Ulug’bek Qultoyev Po’lat o’g’li Surxondaryo Surxondaryo viloyati Qumqo’rg’on tumanidagi Davlat 11-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati 8,00 4,00 0,00 12,00
160 211 49 AC0809872 Firdavs Sadiyev Oybek o’g’li Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta’lim maktabi 8,00 2,00 2,00 12,00
161 227 65 AB8597790 Farhodova Malika Zafar Navoiy Navoiy viloyati Xatirchi timani 36-maktab 8,00 3,00 1,00 12,00
162 394 37 KA1043658 Дильмухаммед Турдымуратов Нурыллаевич Qoraqalpog’iston Resp. Школа №37 им.Пушкина город нукус ул.Тулепберген Каипбергенов 8,00 4,00 0,00 12,00
163 374 17 KA0940597 Atabay Xudaybergenov Nurlan uli Qoraqalpog’iston Resp. №24 sonli Jien-jiraw maktabi Amudaryo kochasi Nukus shaxri 7,00 5,00 0,00 12,00
164 89 67 II-FR0256487 Oyatulloh Mahmudov Muhiddinjon o’g’li Farg’ona Toshloq tumani 1-ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 6,00 4,00 2,00 12,00
165 175 13 II-SM0237647 Quvonchbek Boltayev Zarif o’g’li Samarqand Pastdarg’om tuman 28-IDUMI 6,00 6,00 0,00 12,00
166 255 93 AC0278562 Maftuna Latipova Sherzod qizi Navoiy Zarafshon 3-maktab 4,00 3,00 5,00 12,00
167 75 53 I-FR0241320 Boburjon Ismoilov Akmaliddin o’g’li Farg’ona Bag’dod tumani Qirqvolida qishlog’i 10–umumiy o’rta ta’lim maktabi 3,00 3,00 6,00 12,00
168 341 59 AB8695731 Elyorbek Boltaboyev Dilmurod o’g’li Xorazm Yangibozor tumani 6-son maktab 3,00 6,00 3,00 12,00
169 346 64 AB 6892661 Mirzohid Boltaboyev Dilmurod o’g’li Xorazm Bog’ot tumanidagi 92-IDUMI 3,00 2,00 7,00 12,00
170 363 6 KA1091155 Павел Сармин Федорвич Qoraqalpog’iston Resp. Каракалпакстан, Нукус досназарова 8 3,00 0,00 9,00 12,00
171 362 5 II-KK154759 Асем Утемуратова Назарбековна Qoraqalpog’iston Resp. Республика Каракалпакстан, город Нукус, Досназарова 8, школа №46 2,00 0,00 10,00 12,00
172 60 38 AB0185800 Baxtiyor Abdurasulov Akbarali o’g’li Farg’ona Bag’dod tumani 12-maktab 1,00 11,00 0,00 12,00
173 85 63 Ac0266654 Karimov Alimdon O’tkirjon o’g’li Farg’ona Bag’dod tumani Samarqand qishlog’i 0,00 0,50 11,00 11,50
174 314 32 II-BH0121357 Dilshodbek Uzoqov Ibrohim o’g’li Buxoro Buxoro viloyati shofirkon tumani naim rasul nomidagi 12-son umumta’lim maktabi 11,00 0,00 0,00 11,00
175 365 8 II-KK0168894 Dilafruz Satimova Shuxrat qizi Qoraqalpog’iston Resp. Ellikqal’a tumani 5-son Davlat ixtisoslashtirilgan maktab 8,00 3,00 0,00 11,00
176 378 21 KA1204736 Баинязов Батирбай Азатбай угли Qoraqalpog’iston Resp. Кунгирот туманки 34-сонли мактаб 8,00 3,00 0,00 11,00
177 382 25 II-KK№016244 Aziza Abdualitova Yusuf qizi Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Beruniy ko’chasi raqamsiz uy 50-maktab 8,00 3,00 0,00 11,00
178 395 38 KA1065321 Otabek Fayzullaev Baxtiyar o’g’li Qoraqalpog’iston Resp. Xojayli tumani, Do’stlik #5, 2-maktab, Jumag’aliy Qaldiqaraev 8,00 3,00 0,00 11,00
179 247 85 AC0278585 Diyor Mo`minov Xolmurod o`g`li Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta`lim maktabi 6,00 0,00 5,00 11,00
180 8 8 АС1694701 Умид Мустафаев Абдували угли Toshkent sh Мухаммад ал-Хоразмий 4,00 7,00 0,00 11,00
181 101 79 AB6561035 Nilufar Abdulhamidova Qahramonovna farg’ona Quvasoy shahar 1-IDUM 4,00 4,00 3,00 11,00
182 279 117 AB8855059 Ulug`bek Qomatov Otabek o`g`li Navoiy Karmana t. “Varq” MFY 6-maktab 2,00 7,00 2,00 11,00
183 203 41 AC0448642 Mahmudjon Namozov Nodirbek o‘g‘li Navoiy Zarafshon shahar 8-umumiy o‘rta ta’lim maktabi 1,00 2,00 8,00 11,00
184 250 88 AB8713659 Parizoda Axadova Anvar qizi Navoiy Qaxramon MFY 6,00 3,50 1,00 10,50
185 78 56 I-FR0260780 Otabek Shermatov Elbek Farg’ona Bag’dod tumani 3-IDUMI 9,00 1,00 0,00 10,00
186 88 66 II-FR 0211191 Tojirjon Odilqo‘ziyev Ikromjon Farg’ona Bag‘dod tumani 3-IDUMI 9,00 1,00 0,00 10,00
187 174 12 AB 9022538 Muhammad Xamraqulov Furqat o`g`li Samarqand Oqdaryo tumani, 52-IDUMI 8,00 1,00 1,00 10,00
188 245 83 AB9173183 Olimjon Jalilov Beknazar o’g’li Navoiy Navoiy viloyati, Navoiy shahar, 3-umumiy o`rta ta’lim maktabi 7,00 1,00 2,00 10,00
189 260 98 AB 0028274 Xilola Ergashova Xamrotosh qizi Navoiy Abdurahmonova 15 A 16-davlat ixtisoslashtirilgan umumiy o`rta ta`lim maktabi 5,00 5,00 0,00 10,00
190 376 19 KA1245104 Goʻzal Abdullayeva Odilbek qizi Qoraqalpog’iston Resp. Amudaryo tumani 40- sonli maktab 5,00 5,00 0,00 10,00
191 23 1 AC1729802 Nabiyeva Irodaxon Asilbek qizi Andijon Andijon viloyati Baliqchi tumani Chinobod shaharchasi 12-DIMI 4,00 3,00 3,00 10,00
192 93 71 I-FR 1127360 Dostonbek Oʻktamov Rustamjon oʻgʻli Farg’ona Fargʻona viloyati Bogʻdod tumani Koʻchkak qishlogʻi Muqimiy koʻchasi raqamsiz uy 26-maktab 3,00 4,00 3,00 10,00
193 135 19 II-KS 0232511 Charos G’ulomova Yorqin qizi Qashqadaryo Qarshi tumani 10-IDUM 3,00 5,00 2,00 10,00
194 215 53 AC1597102 Shoxjahon Shovkatov Shaxriddinovich Navoiy Navoiy shahar 3-umumiy o`rta ta’lim maktabi 2,00 3,00 5,00 10,00
195 329 47 AB7557783 Shahzodbek Bekchonov Rashid o’g’li Xorazm Yangiariq tuman 28 maktab 2,00 0,00 8,00 10,00
196 29 7 Il-AN 0231218 Nuriddin Uraimov Obidjon o’g’li Andijon Shahrixon tumani 44-IDUM 1,00 7,00 2,00 10,00
197 356 74 AB7321456 Samandar Abdullayev Soliy o’g’li Xorazm 30-maktab 1,00 3,00 6,00 10,00
198 44 22 AB9058749 Saloxiddin Abduraximov Xabibullo o’g’li Namangan Pop tumani 16-dimi 0,00 9,00 1,00 10,00
199 30 8 AC0221072 Shohruhbek Hasanboyev Akmaljon o’g’li Andijon Andijon viloyati Baliqchi tumani Avesto MFYga qarashli 50-umumiy orta ta’lim maktabi 7,00 1,50 1,00 9,50
200 202 40 II-NV №00324 0 Zarina Fayziyeva Sadullo qizi Navoiy Karmana tumani Malik MFY 29-umumiy o`rta ta`lim maktabi 7,00 1,00 1,00 9,00
201 214 52 AB389412 Umidjon Zayniddinov Furqat o`g`li Navoiy Navoiy viloyati Karmana tuman Degaron mahallasi 22-maktab 7,00 1,00 1,00 9,00
202 317 35 BH0127880 Samandar Muhiddinov To’ra o’g’li Buxoro Buxoro tuman 3-maktab 6,00 3,00 0,00 9,00
203 321 39 AC1027863 Jasurbek Ibragimov Ilhombekovich Xorazm Xorazm viloyati xiva tumani Irudjev 12 sonli maktab 5,00 4,00 0,00 9,00
204 53 31 AB6978492 Ibrohim To’rayev Sobit o’g’li Namangan Namangan shahar 2-DIMI 4,00 4,00 1,00 9,00
205 238 76 AC 1682985 Nigina Istamova Sobirjon qizi Navoiy Navoiy viloyati Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi 3,00 2,00 4,00 9,00
206 393 36 KA1106409 Axmad Kurbanbayev Ashirbek o’g’li Qoraqalpog’iston Resp. Ellikqal’a tumani 5-son Davlat ixtisoslashtirilgan maktab 3,00 6,00 0,00 9,00
207 358 1 KA 1185532 Ulzada Duysenbaeva Makset qizi Qoraqalpog’iston Resp. Nukus tumani 21-sonli maktab 2,00 3,00 4,00 9,00
208 34 12 II-AN 0230281 Xojimurod Abduxoliqov Mirzohidjon o`g`li Andijon Shahrixon tuman 4-Davlat ixtisoslashtirilgan maktab internati 1,00 6,00 2,00 9,00
209 114 92 AB6614826 Muhammadqodir Mirzaliyev Mirzohidjon o’g’li Farg’ona Quvasoy shahar 1 idum 1,00 0,00 8,00 9,00
210 21 21 AC0543424 Azizbek Mirsaidov Rayimjon Sirdaryo Xorijiy tillarga ixtisoslashtirilgan maktab internat 5,00 3,00 0,00 8,00
211 261 99 AB 7420114 Asliddin Rahmatullayev Faxriddin Navoiy Karmana tumani 4-maktab 5,00 2,00 1,00 8,00
212 369 12 KA 1168618 Gawxar Kojakmetova Azat qizi Qoraqalpog’iston Resp. Nukus tumani 21-sonli maktab 5,00 3,00 0,00 8,00
213 50 28 AC1536774 Abdurahmon Ummataliyev Javlonbek o’g’li Namangan Chortoq tumani 5 sonli maktab internat 4,00 3,00 1,00 8,00
214 90 68 AB4507591 Юсуфжонов Озодбек Абдуллажон ўғли Farg’ona Bag’dod tumani 12-maktab 4,00 3,00 1,00 8,00
215 350 68 AC1756304 Jalolbek Karimov Omon o’g’li Xorazm Yangibozor tumani, 26-sonli maktab 4,00 3,00 1,00 8,00
216 204 42 AB7178986 Davron Uralov Shuhrat o’g’li Navoiy Karmana tumani Kattamachit MFY 3,00 4,00 1,00 8,00
217 183 21 AB 7377676 Irodaxon Raximova G`ofur qizi Samarqand Oqdaryo tumani 52-IDUMI 2,00 3,00 3,00 8,00
218 248 86 AB9082084 Jamshid Omonov Otabek o`g`li Navoiy Zarafshon shahar 10-umuta`lim maktabi 2,00 2,00 4,00 8,00
219 300 18 AB8686732 Sulton Mirzoyev Rajab o’gli Buxoro So’sana q/q , 36-umumta’lim maktabi 0,00 8,00 0,00 8,00
220 396 39 KA1236769 Batirbek Nag’metov Bayrambek o’g’li Qoraqalpog’iston Resp. Nukus tumani 1-sonli ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktabi 7,00 0,00 0,00 7,00
221 375 18 KA1042275 Gulchehra Jumamuratova Maxset qizi Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani 18-maktab 6,00 1,00 0,00 7,00
222 33 11 AC 0229704 Alisher Voitov Abduvaxob Andijon Asaka tuman Xonaqa MFY Yoshlik ko’cha 93-uy 5,00 2,00 0,00 7,00
223 398 41 II-KK 0161615 Guloyim Shamshetova Jenisbay qizi Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Asanbegimov nomidagi 48-sonli maktab Turkiston MFY 5,00 2,00 0,00 7,00
224 168 6 II-SM0191675 Akram G’afurov Ilhom o’g’li Samarqand Pastdarg’om tumani 28IDUMI 4,00 3,00 0,00 7,00
225 56 34 II-FR0286073 Raximjonov Diyorbek Tavakkal o’g’li Farg’ona Bag’dod tumani Samarqand qishlog’i 5-maktab 3,00 4,00 0,00 7,00
226 390 33 II-KK№016161 Muyassar Narbaeva Shavkat qizi Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Beruniy ko’chasi raqamsiz uy 50-maktab 3,00 4,00 0,00 7,00
227 59 37 AB7720828 Abdumalik Meliqoʻziyev Anvarjon Farg’ona Oʻzbekiston tumani 13- maktab 2,00 0,00 5,00 7,00
228 186 24 II-GZ № 00906 Botir Qudratov Erkin o’g’li Jizzax Sh.Rashidov tumani 29-maktab 2,00 3,00 2,00 7,00
229 166 4 AC1324510 Umarjon Razzaqov Rasul o’g’li Samarqand Ishtixon 1-ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktabi 6,00 0,00 0,00 6,00
230 240 78 II-NV0030815 Shaxboz Zubaydullayev Erkin o’g’li Navoiy Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi 4,00 2,00 0,00 6,00
231 212 50 AB8244884 Sardor Mamatov Ibodullo o’g’li Navoiy Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi 3,00 3,00 0,00 6,00
232 36 14 I-TN0219907 Muhammadziyo Salohiddinov Shavkatbek Andijon Marhamat tumani 42-umumiy o’rta ta’lim maktabi 2,00 1,00 3,00 6,00
233 165 3 AC 0338776 Nozilaxon Nuriddinova Ahmadxon qizi Samarqand Samarqand shahar Amir Temur ko’chasi 104 uy 12-maktab 2,00 3,00 1,00 6,00
234 105 83 AC1727391 Mukhabbathon Khamidjonova G`ulomjon qizi Farg’ona Farg`ona shahar yangi asr ko`chasi 180a 29-maktab 1,00 3,00 2,00 6,00
235 242 80 AC1560748 Bekzod Ro’ziyev Nizom o’g’li Navoiy Navoiy viloyati, Navoiy shahar 3-umumiy o`rta ta’lim maktabi 1,00 2,00 3,00 6,00
236 249 87 AB6746651 Samatova Bibigul Doniyor qizi Navoiy Navbahor tumani 6-umumta’lim maktabi 1,00 3,00 2,00 6,00
237 320 38 AC1655049 Razzaqov Mahmudjon Mirzaevich Xorazm Xorazm viloyati xiva tumani Irudjev 12 sonli maktab 0,00 0,00 6,00 6,00
238 336 54 I-HR № 00159 0 Abrorbek Xudoyberganov Po`lat o`g`li Xorazm Xorazm viloyati Xonqa shaharchasi B.Odomov ko`chasi 94-uy 7-sonli Ixtisoslashtirilgan davlat umumta`lim maktabi 0,00 3,00 3,00 6,00
239 223 61 AC0436002 Ozodbek Ro’zimurodov Ubaydullo o’g’li Navoiy Qaxramon MFY 3,00 2,50 0,00 5,50
240 231 69 AB9719153 TEMUR OLIMOV SOBIRJONOVICH Navoiy Zarafshon shahar 8-maktab 3,00 1,50 1,00 5,50
241 62 40 II-FR0283618 Bekzodjon Siddiqov Baxtiyorjon o’g’li Farg’ona Yozyovon tumani Eshonto’pi qishlog’i 4,00 1,00 0,00 5,00
242 368 11 KA 1241933 Parxatov Fayz Alimjon uli Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’rot tumani 2-sonli maktab 4,00 1,00 0,00 5,00
243 244 82 II-NV0058831 Gulruh Karimova Ziyodullo qizi Navoiy Karmana tumani 2-maktab 3,00 2,00 0,00 5,00
244 51 29 AB7638732 Azimjon Abdullayev Adhamjon oʻgʻli Namangan Chortoq tuman 5-sonli maktab internat 2,00 3,00 0,00 5,00
245 218 56 AB6739482 Oybek Hamidov Otabek o’g’li Navoiy Karmana tumani 4-maktab 2,00 3,00 0,00 5,00
246 224 62 AB 7728546 Bobur Sharipov Zarifjon o’g’li Navoiy Karmana tumani 4-maktab 2,00 3,00 0,00 5,00
247 158 42 AB 7955365 Qurbonov Abdullo Yodgorjon o`g`li Surxondaryo Sariosiyo T Sharg`un Sh Feruz mahallasi 0,00 2,00 3,00 5,00
248 354 72 AB6747094 Jumaniyoz Ro`zmamatov Durumboy o`g`li Xorazm Xonqa tumani andalip ko`chasi 1-uy 48-imi 0,00 0,00 5,00 5,00
249 69 47 AB6584006 Xomidov Muslimbek Mo’minjon o’g’li Farg’ona chet tillarini o’qitishga ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktab-internati 3,00 1,50 0,00 4,50
250 150 34 AB7501545 Islomjon Qayumov Usmonali o’g’li Surxondaryo Denov tumani, Totuvlik mahallasi, Oliy qadriyat 20 4,00 0,00 0,00 4,00
251 357 75 AC1096752 Abbosbek Axmedov Xikmat o’g’li Xorazm Xiva shahar 12-son maktab,orudjev 4,00 0,00 0,00 4,00
252 359 2 KA1005856 Jurabek Saklapov Mels o’g’li Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani Beruniy ko’chasi raqamsiz uy 50-maktab 4,00 0,00 0,00 4,00
253 399 42 -1165124 Alisher Alimbaev Jenisbay uli Qoraqalpog’iston Resp. Shumanay tumani 7-sonli umumta’lim maktabi Ajinyoz ko’chasi 4,00 0,00 0,00 4,00
254 22 22 AC1469466 Asadbek Raimberdiyev Sherzod o’g’li Sirdaryo Sirdaryo tumani 43-umumta’lim maktabi 3,00 0,00 1,00 4,00
255 82 60 AC0377935 Jasurbek Usmonaliyev Hasanovich Farg’ona Quvasoy shahar 1-IDUM 3,00 1,00 0,00 4,00
256 182 20 AC0406218 MUZAFFAR SOBIRJONOV SOBIRJON O’G’LI Samarqand kattaqo’rg’on shahar, 5-maktab 2,00 2,00 0,00 4,00
257 282 120 AC1374408 Bekzod Rustamov Sherzod o‘g‘li Navoiy Navoiy viloyati, Navoiy shahri 8-umumiy o`rta ta’lim maktabi 2,00 1,00 1,00 4,00
258 45 23 AB8704511 Oybek Isroilov Qaxramon o’g’li Namangan Namangan shahar 1-IDUMI 1,00 1,00 2,00 4,00
259 102 80 Ab9271299 Xasanboy Shokirov Nurmuhammad Farg’ona Bag’dod tumani Samarqand qishlog’i 5-maktab 0,00 0,00 4,00 4,00
260 385 28 KA0954593 Gulbaxar Umarova Baxbergen qizi Qoraqalpog’iston Resp. Nukus shaxri 25-kichik rayon 22-maktab 0,00 3,00 1,00 4,00
261 287 5 AC1301033 Bahrillo Raxmonov Xayrillo õğli Buxoro Buxoro tumani Shergiron MFY õzbakon qishloği 22- maktab 3,00 0,00 0,00 3,00
262 367 10 II KK 0166785 Baxtiyar Seytmuratov Esemurat uli Qoraqalpog’iston Resp. Akmangit PFY 21-sonli maktab 3,00 0,00 0,00 3,00
263 9 9 AB7619127 Хасан Газиев Эльмурод угли Toshkent sh Учтепинский район школа номер 238 2,00 1,00 0,00 3,00
264 28 6 AB7544556 Izzatillo Jo’raboyev Ma’murjon Andijon Oltinko’l tumani 28-davlat ixtisoslashtirilgan maktab internati 2,00 0,00 1,00 3,00
265 63 41 AB 6665516 Alimuhammad Mo`minov Erkinjon o`g`li Farg’ona Farg`ona shahar A.Navoiy ko`chasi 31-uy, 1-IDUMI 2,00 1,00 0,00 3,00
266 113 91 Ac1169909 Muhayyoxon Odiljonova Tohirjon qizi Farg’ona Bog’dod tumani 37-maktab 2,00 0,00 1,00 3,00
267 389 32 KA 1243950 Ornaliyeva Dauletgul Chingiz qizi Qoraqalpog’iston Resp. Taxtakupir tumani 13-sonli maktab 2,00 1,00 0,00 3,00
268 178 16 AC 03799099 Norboyev Asilbek Sadillo o’g’li Samarqand Tolyloq taman 38-maktab 1,00 2,00 0,00 3,00
269 48 26 AB7151154 Umidjon Mirdadayev odiljon ogli Namangan kosonsoy tumani 32 maktab 0,00 2,00 1,00 3,00
270 252 90 II-SM0199408 Avazbek Shonazarov Shirinovich Navoiy Navoiy viloyati, Navoiy shahri 3-umumiy o`rta ta’lim maktabi 0,00 3,00 0,00 3,00
271 351 69 AB9719512 Muhammadjon Saliyev Otabek o`g`li Xorazm Xorazm viloyati Yangibozor tumani 1-sonli maktab 0,00 1,00 2,00 3,00
272 280 118 AC1589704 Javohir Muxammadov Xurshid o’g’li Navoiy Karmana tumani 4-maktab 2,00 0,00 0,00 2,00
273 330 48 AC1790301 Lobar Aminova Ilhom qizi Xorazm Xorazm Viloyati Yangibozor Tumanidagi 24-maktab 1,00 1,00 0,00 2,00
274 387 30 KA1255512 Gulomjon Xojamuratov Rashit ogli Qoraqalpog’iston Resp. Qongirot tumani 37-sonli maktab 1,00 1,00 0,00 2,00
275 340 58 AB6336693 Javohir Ochilboyev Azizbek o’g’li Xorazm Xorazm viloyati Yangiariq tumani Yangiariq mahallasi Mustaqillik ko’cha 16-uy, Mahmud az-Zamaxshariy nomli 11-son ixtisoslashtirilgan maktab-internati 0,00 0,00 2,00 2,00
276 49 27 AB 8996869 Abdulaziz Abdusalomov Zokirjon o’g’li Namangan Namangan shahar 1-sonli IDUMI 1,00 0,00 0,00 1,00
277 323 41 AB7962263 Usmon Matyakubov Ikromboy o`g`li Xorazm Xonqa shaharchasi Axillik mahallasi B.Odomov ko`chasi 94-uy 7-sonli ixtisoslashtirilgan davlat umumta`lim maktabi 1,00 0,00 0,00 1,00
278 344 62 AB7959193 ATABEK SAIDOV BAXTIYAROVICH Xorazm Xorazm viloyati Bog’ot tumani 92-IDUMI 1,00 0,00 0,00 1,00
279 391 34 KA1256573 Hurziya Muratbaeva Ikramjan qizi Qoraqalpog’iston Resp. Qo’ng’irot tumani, Beruniy ko’chasi 27-uy, 35-IDUM 1,00 0,00 0,00 1,00
280 86 64 I-FR 0226403 Salohiddin Mamajonov Alisherovich Farg’ona Toshloq tuman 13-maktab 0,00 1,00 0,00 1,00
281 87 65 AB6561035 Zarina Dilmurodjonova Dilmurodjonovna Farg’ona Quvasoy shahar 1-IDUM 0,00 1,00 0,00 1,00
282 355 73 AB7559556 Dilmurod Bobonazarov Maxmudjon o’g’li Xorazm Gurlan tumani 30-maktab 0,00 1,00 0,00 1,00
283 373 16 II-HR 0144749 Shuxrat Allamberganov Azamat og’li Qoraqalpog’iston Resp. №24-sonli maktab Jien-jiraw Amudaryo kochasi 0,00 1,00 0,00 1,00
284 397 40 KA1163818 Shirinoy Otelbayeva Dauletbay qizi Qoraqalpog’iston Resp. Qo`ng`irot tumani 18-maktab 0,00 1,00 0,00 1,00
285 342 60 AB 6665827 Qalandar Jaloladdinov Jaloladdin o’g’li Xorazm Yangiariq tumani Qarmish qishlog’i 37-son maktab 0,50 0,00 0,00 0,50
286 1 1 II-TN0200699 Нодира Саъдуллаева Ходжабаевна Toshkent sh Ташкент Чиланзарский район 16 квартал школа №195
287 2 2 AC0755842 behzod olimov ziyodullo Toshkent sh Yakkasaroy tumani 319-maktab
288 5 5 AC1212149 Abdilaziz Toshtemirov Baxtiyor o’g’li Toshkent sh Mirzo Ulugbek Tumani, Muhammad al-Xorazmiy
289 10 10 AC1496616 Sa’dulla Muradov Ilhom o’g’li Toshkent sh Toshkent shahar, Mirzo Ulug’bek tumani, daha QORASUV-1
290 11 11 AB6710716 Амир Хашимов Азизович Toshkent sh Мирабадский район Чехова 23 школа №60 имени Гете
291 12 12 AA2121346 Abduraxim Xamraqulov Abdumutolib Toshkent 9-maktab
292 13 13 AC0261140 Javoxirxon Isoqjonov Dadaxon o’g’li Toshkent Toshkent viloyati Bekobod tumani 1-umumta’lim maktabi
293 16 16 AB6089017 Nuriddin Qurbonboyev Erkin o’g’li Toshkent Bekobod shahar 65-kvartal 9-maktab
294 17 17 AB9100468 Asilbek Keldibayev O’tkir o’g’li Toshkent Bekobod shahar 65-kvartal 9- maktab
295 39 17 AC1662623 Akbarali Odilxanov Yusufxon o’g’li Namangan Namangan shahar 2-DIMI
296 41 19 AB7268547 Bobur Mahamadaliyev Jahongir o’g’li Namangan chortoq tuman 5-DIMI
297 43 21 AC1483024 Shoxabbos Usmonov Eldor o’g’li Namangan Namangan shahar 2-DIMI
298 54 32 AB9204402 Axror Abdusamatov Akmaljon o`g`li Namangan pop tumani 16-dimi
299 55 33 AB9228043 Ahmedov Adhamjon Akramjon o`g`li Namangan pop tumani 16-dimi
300 58 36 (AC1634855) Dilyora Turg’unboyeva Ikromjon qizi Farg’ona Bag’dod tumani 22-umumiy o’rta ta’lim maktabi
301 66 44 AB8119977 Umidjon Pulatov Rustamjon o’g’li Farg’ona Qo’qon shahar Chorbog’ 17
302 67 45 II-FR0260762 Abdumannonova Mukammal Murodjon qizi Farg’ona Bog’dod tumani 2-IDUM
303 70 48 AB0926185 Komiljon Dehqonov Maxamat o’g’li Farg’ona 55-maktab
304 71 49 II-FR0283012 Muhammadqodir Abdubannobov Abduhamid o’g’li Farg’ona 4
305 76 54 AB8508820 Dilshodbek A’zamov Baxtiyorjon o’g’li Farg’ona Qo’qon shahar Chorbog’ 17
306 77 55 AB9564920 Muhammadfozil Abduganiyev Abdujalil ogli Farg’ona Bagdod tumani Camandarak q 27-maktab
307 79 57 IIFR0226409 Muhammadyusuf Abdusattorov Abduvohid o’g’li Farg’ona Toshloq tumani 2-IDUMI
308 81 59 AC1778000 Akramxon Shuxratjonov Jahongir o`g`li Farg’ona O`zbekiston tumani Yaypan shahar 65-IDUMI
309 83 61 II-FR №026209 ORZUBEK SHAROFIDDINOV BAHRIDDIN O’G’LI Farg’ona Rishton tumani 20-maktab
310 84 62 II-FR 0219843 Nodirbek Odilov Odiljon o’g’li Farg’ona Dang’ara tumani 12 maktab
311 92 70 AB8536104 Humoyun Uraimjonov Ilhomjon o’g’li Farg’ona Toshloq tumani 4-maktab
312 94 72 AB9501164 Islomjon G’ulomiddinov Shahobiddin o’g’li Farg’ona 1111
313 103 81 II-FR0269343 Muxtorjon Ismoilov Isroiljon Farg’ona yaypan, 65-idumi
314 106 84 II-FR 0214723 Baxtiyorjon Salimjonov Mo’minjon o’g’li Farg’ona Farg’ona shahar Alisher Navoiy 84a uy
315 108 86 II-FR0168806 Rahmonnazarova Madina Abdumannon qizi Farg’ona Fargona viloyati Bag’dod tumani 25- umumiy o’rta ta’lim maktabi
316 109 87 AB0926181 Abdulatif Abdurahmonov Davlatjon o’g’li Farg’ona 5-maktab
317 110 88 Ab1114567 Kamola Mamiraliyeva Qahramonjon Farg’ona Chet IDUMI
318 112 90 II-FR 0207702 Javohir Foziljonov Ikromjon Farg’ona Bog‘dod tumani 3-IDUMI
319 115 93 AB8494166 Nodira Alijonova Saydalixon qizi Farg’ona Toshloq tumani 4-maktab
320 117 1 AC1774138 Rahmatullayev Muhammadali Alisher o’g’li Qashqadaryo G’uzor tumani 1-maktab
321 127 11 AC0628367 Sirojiddin Shamsiddinov Faxriddin o’g’li Qashqadaryo G’uzor tumanidagi 1-umumiy o’rta ta’lim maktab
322 128 12 II-KS № 02638 Pirnazarova Barno Xayrulla qizi Qashqadaryo G’uzor tuman 1-maktab
323 129 13 II-KS №074434 Ziyatova Barnoxon Ilhomjon qizi Qashqadaryo G’uzor tumani 1-maktab
324 136 20 AC0288856 Normamatov Suhrob G’ayrat o’g’li Qashqadaryo G’uzor tuman 1-maktab
325 137 21 AB6762319 Jamshid Almurodov Safar o’g’li Surxondaryo Surxondaryo viloyati Qumqo’rg’on tumanidagi Davlat 11-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati
326 142 26 AC0108467 Jaloliddin Xushvaqtov gulmurod o`g`li Surxondaryo Muzrabot tumani 16-umumiy o`rta ta`lim maktabi
327 143 27 AC1610931 Шаҳзодбек Абдунабиев Баҳриддин ўғли Surxondaryo Muzrabot tumani 2-maktab
328 144 28 AC1606368 Fazliddin Eshpo’latov Farxod o’g’li Surxondaryo 4-IDUMI
329 146 30 AC1658681 Abdurasul Abduraimov Ismoil o`g`li Surxondaryo 4-IMI
330 149 33 AB6980985 Elbek Jo’rayev Erkin o’g’li Surxondaryo 4-IDUMI
331 152 36 II-SU0173167 Muhammadail Boboxonov Erkin o’g’li Surxondaryo Muzrabot tumanidagi Davlat 7-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati
332 156 40 II-SU0228490 Nodirbek Safarov Ulug’bek o’g’li Surxondaryo Surxondaryo viloyati Qumqo’rg’on tumanidagi Davlat 11-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati
333 160 44 II-SU 0185590 Olim Usmonov Farxodovich Surxondaryo Sho’rchi tumani X.Begmatov 48-uy
334 161 45 II-SU0235459 Shohruh Saidov To’lqin o’g’li Surxondaryo Jarqo’rg’on tumanidagi Davlat 12-ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktab-internati
335 163 1 AB6740757 Dinora Esonboyeva Ikmatulla qizi Samarqand Samarqand viloyati, Ishtixon tumani 72-umumiy o‘rta ta’lim matabi
336 181 19 AC 1585546 Lazizjon Maxsudov Foziljonovich Samarqand Samarqand viloyati, Samarqand tumani 41-umumiy o’ rta ta’lim maktabi
337 187 25 II-GZ0105551 Suvonov Abbosjon Mardon o’g’li Jizzax Jizzax viloyati Sh.Rashidov tumani XTB ga qarashli 51-sonli maktab
338 188 26 AB9233121 Dilmurod Raxmatov Rustam o’g’li Jizzax Jizzax shahar 6-umumta’lim maktabi
339 189 27 II-GZ №00643 6 Ibrohim Hasanov Hayot Jizzax Sharof Rashidov tumani29-umumiy o’rta ta’lim maktabi
340 190 28 II-GZ0090753 Sindorova Nozima Yusuf qizi Jizzax Jizzax viloyati Sh.Rashidov tumani XTB ga qarashli 51-sonli maktab
341 192 30 AC 0278243 Oysara Aslonova Alijon qizi Navoiy Zarafshon shahar 3-maktab
342 195 33 AC1792673 Bohodir Akramov Baxriddin o’g’li Navoiy Karmana tumani 4-maktab
343 198 36 AB8826543 Miraziz Subxonov Mirxon o’g’li Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta’lim maktabi
344 199 37 AB9667587 Sevinch Umarqulova Ziyodulla qizi Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta`lim maktabi
345 200 38 AB 8562291 Mohinur Husenova Ravshan qizi Navoiy Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi
346 205 43 AC1596682 Xolisxon Yandasheva Mahmud qizi Navoiy Navoiy shahar Mirzo Ulug’bek ko’chasi 25-a uy 12-DIUM
347 206 44 AC0606640 Saodat Saydullayeva Abdurashid qizi Navoiy Karmana tumani 4-maktab
348 210 48 AC0071507 Durdona Isomiddinova Sherzod qizi Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta’lim maktabi
349 216 54 AB7711090 Sherzod Shodiyev Mahmudjon o’g’li Navoiy Navoiy viloyati Karmana tuman 19-maktab
350 219 57 AB8919425 Dostonjon Oripov Rustamjon o’g’li Navoiy Zarafshon 3-maktab
351 220 58 AB8366422 Firdavs Baxronov Shuxrat o’g’li Navoiy zarafshon 3-maktab
352 221 59 II-KS0271627 Alisher Quyliyev Asqad Navoiy Chul guli 25-uy 20-maktab
353 222 60 AB6706322 Bekzod Murzayev Musoqul o’g’li Navoiy Karmana tumani 27-maktab
354 225 63 AB6244313 Abdilaziz Yo’ldoshev Shuhrat o’g’li Navoiy Xatirchi tumani, 44-umumiy o’rta ta’lim maktabi
355 226 64 AB9343448 Jasurbek Saidov Qurbonboy o‘g‘li Navoiy Navoiy viloyati, Navoiy shahar , 3-umumiy o‘rta ta’lim maktabi
356 228 66 AB0065864 Jasur Eshmurzayev Furqat o’g’li Navoiy Xatirchi tumani 11-maktab
357 230 68 AC 0448269 Javohir Fayzullayev Shavkat oʻgʻli Navoiy Navoiy viloyati Zarafshon shahar 13-Davlat ixtisoslashtirilgan umumtaʼlim maktabi
358 232 70 AB8767283 Alisher Odilov Odil o’g’li Navoiy Zarafshon shahar, 13-DIUM
359 233 71 AB6695801 Shaxnoza Jamilova Baxtiyor qizi Navoiy Karmana tumani 27-maktab
360 235 73 AB9009920 Azizbek Majidov Naim o`g`li Navoiy Zarafshon shahar 10-umumta`lim maktabi
361 241 79 An 8282598 Muzaffar Mirzayev Ilhomovich Navoiy Uchquduq tuman 20-maktab
362 243 81 AB 9377822 Akmal Aralov Oʻktam oʻgʻli Navoiy Navoiy viloyati Uchquduq shahri 20-maktab
363 246 84 AC1374427 Husan Isayev Abzal o`g`li Navoiy Navoiy shahar 12-davlat ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktabi
364 251 89 AB 6091795 Asrbek Aminov Jalil o’g’li Navoiy Uchquduq tumani 20-sonli maktab
365 254 92 AB7526334 Erkinov Shohijahon Oybek o’g’li Navoiy Karmana tumani 4-maktab
366 257 95 AB7420113 Shoxsanam Qayimova Azamat qizi Navoiy Karmana tuman Qo`rg`ontepa-6
367 258 96 AB7791584 Asrorjon Ibodullayev Dilmurod o’g’li Navoiy Karmana tumani 10-umumiy o’rta ta’lim maktabi
368 259 97 AC0436333 Azizbek Tillayev Ismatillo o’g’li Navoiy Qaxramon MFY
369 262 100 AB8768172 Xusan Sadullayev Po’lat o’g’li Navoiy Karmana tumani 11 – umumiy o’rta ta’lim maktabi
370 263 101 AC14692822 Shokir Ochilov Shuhrat òģli Navoiy Xatirchi tumani 45-umumiy òrta ta’lim maktabi
371 264 102 AB7087584 Ozodbek Rizayev Sanjar o’g’li Navoiy Xatirchi tumani, Avoxli MFY, 74-umumiy o’rta ta’lim maktabi
372 265 103 AB69428138 Ibragimova Sarvinoz Sirojiddin qizi Navoiy Navoiy viloyati Xatirchi tumani 11-maktab
373 269 107 AC0278343 Humoyun Shermamatov Ilhom o’g’li Navoiy Zarafshon shahar 12-kichik tuman, 13-Davlat ixtisoslashtirilgan umumta’lim maktabi
374 271 109 AB8595733 Xumoyun Nurimov Nazirjonovich Navoiy Uchquduq 20-maktab
375 272 110 II NV№003067 Sabina Baxtiyorova Ixtiyor Navoiy Karmana tumani 16-maktab
376 273 111 AC1016919 Nodir Aminov Nosir Navoiy Karmana 16-maktab
377 274 112 AC1166979 durdona jabborova donyor qizi Navoiy Karmana tumani Xazora MFY 24-umumiy o`rta ta’lim maktabi
378 276 114 II-BH0119159 Behruzbek Shuhratov Azizbek o’g’li Navoiy Zarafshon shahar 3-sonli umumta’lim maktabi
379 277 115 Ab8983674 Azizullo Temirov Toshpo’lot o’g’li Navoiy Karmana 15-maktab
380 281 119 AB9040661 Umidjon Sultanov Muzaffar o’g’li Navoiy Zarafshon 3-maktab
381 284 2 II-BH0127930 Manguberdi Najmiddinov Ma’rufjon o’g’li Buxoro Shofirkon Shoh ko’chasi 102-uy 1-umumta’lim maktabi
382 288 6 AC0461771 Ergashboy Aminov Ashraf o’g’li Buxoro Shofirkon tuman 41-umumiy o’rta talim
383 289 7 II-ВН0041916 Namoz Ahmadov Muhammad o`g`li Buxoro Buxoro viloyat Shofirkon tuman 3-ixtisoslashtirilgan maktab
384 294 12 II-BN0121191 Furqat Vafoyev Nutfullo Buxoro Shofirkon tumani 55-IDUM
385 298 16 II-BH0018940 Dilmurod Ergashov Ro’zimurodovich Buxoro 31-IDUMI
386 299 17 AC 0728066 Shohrux Shavkatov Shuhrat o’g’li Buxoro Buxoro viloyat Shofirkon tuman 3 – ixtisoslashtirilgan davlat umumta’lim maktabi
387 301 19 II-BH0038360 Sabohat Ikromova Ismoil qizi Buxoro O’yboy q/q, 40- umumta’lim maktabi
388 304 22 AB8061264 Olimjon Olimov G’aybullayevich Buxoro Buxoro viloyati Olot tumani 31-son IDUMI
389 305 23 AC1699158 Davlatjon Yuldashev Dilmurod Buxoro Buxoro shahar Maxmud Tarobiy MFY Xushun qishlogi 35-maktab
390 310 28 AB6081755 Sabina Hazratova Davlatjonovna Buxoro Olot tumani 21-umumiy o’rta ta’lim maktabi
391 312 30 AB7279383 Komronbek Obloyev Hamza o’g’li Buxoro Buxoro viloyati gijduvon tumani 32-maktab
392 313 31 II-BH 0121369 Farrux To’ymurodov To’lqin o’g’li Buxoro Shofirkon Shoh ko’cha 102-uy 1-umumta’lim maktabi
393 314 33 AB6685799 Qudratjon Nuriddinov Zavqiddin o’g’li Buxoro Buxoro viloyati Shofirkon tumani Nekkishi qishlog’u, Marajab Safarov, 46
394 315 36 II-BH0126956 Дилшод Абдуллоев Шералиевич Buxoro О.Эшонова 3, школа-2
395 316 46 II-HR0118902 Tojibayeva Ozodaxon Alisher qizi Xorazm Yangiariq tumani 28 maktab
396 317 63 I-HR0002012 Sirojiddin Qilichboyev Odilbek o’g’li Xorazm Bog’ot tumanidagi 92-IDUMI
397 318 66 AB8940626 Dostonbek Pirnazarov Hamid o’g’li Xorazm Yangibozor tumani 10- son Ixtisoslashtilgan maktab internati
398 319 3 II-KK0161309 Nurbek Sherimmatov Nurummat oʻgʻli Qoraqalpog’iston Resp. 15- sonli maktab
399 320 14 KA1240262 Nigora Radjapbayeva Mambetjon qizi Qoraqalpog’iston Resp. Ellikqal’a tumani 5-son Davlat ixtisoslashtirilgan maktab
400 321 27 KA1155953 Asadbek Qog’anbayev Arislan uli Qoraqalpog’iston Resp. 55-maktab xojali tumani

PDF formatda yuklab olish

Скачать в формате PDF